Futura nostalgia. Część 3

Futura nostalgia. Część 3 - Tony Sandoval | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tony Sandoval
WYMIAR
10,21 MB
NAZWA PLIKU
Futura nostalgia. Część 3.pdf
ISBN
1459323760396

OPIS

"Uspokój się! Nie chcemy ci zrobić krzywdy! Szybko,dajcie sznur! Aj, aj, proszę przestać!Czemu pan to robi? Nie chcemy, żebyś nas zabiła...Wygląda na normalną, co? Tak, wiem, ale poprzednia też wyglądała normalnie." Meksykański twórca Tony Sandoval przedstawia nam w swojej nowej serii kronikę dorastania, doprawioną wybuchowymi elementami fantastycznymi.

Zobacz inne Komiksy, najtańsze i najlepsze oferty. Książka Futura Nostalgia Część 3, pochodzi z wydawnictwa timof i cisi wspólnicy. Autorem książki jest Tony Sandoval.

Część 2 (Tony Sandoval). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Księgarnia Dla fanów powieści graficznych oraz mangi Najlepsze Komiksy Sprawdź ceny i opinie Futura nostalgia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI