Strasznowiłka i dzika zima

Strasznowiłka i dzika zima - Jana Bauer | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jana Bauer
WYMIAR
8,78 MB
NAZWA PLIKU
Strasznowiłka i dzika zima.pdf
ISBN
8657715459498

OPIS

Uwaga! Uwaga! Strasznowiłka, mała buntowniczka z różkami na głowie i wielką odwagą w sercu, powraca do Groźnego Gąszczu! Po brawurowym locie statek powietrzny ze strasznowiłką za sterem bezpiecznie ląduje pośrodku lasu. Dla sowy, popielicy, jeża, wiewiórki i innych zwierząt rozpoczyna się szalony czas przygód. Dookoła śnieg i mróz, ale strasznowiłka, pełna energii i niesamowitych pomysłów, nie pozwoli im przespać zimy! Bitwy na śnieżki, spotkanie z budzącym grozę prapotworem, szaleńcza zabawa w lodowym ogrodzie, bunt przeciwko wiewiórce w czerwonym kapeluszu, dziwne czary magicznego dzwoneczka – za sprawą strasznowiłki mieszkańcy Groźnego Gąszczu nigdy nie zapomną tej dzikiej zimy.Skrząca się humorem opowieść o nowych przygodach sympatycznych zwierzaków, z nietuzinkową bohaterką i niezwykle wartką akcją oczarowała już dzieci w Słowenii, Litwie, Chorwacji, Hiszpanii i Macedonii, a teraz ma okazję zachwycić czytelników w Polsce.Książka wydana w ramach projektu tłumaczeniowego “Literackie zbliżenia”, dofinansowanego przez Komisję Europejską w programie Kreatywna Europa Kultura.Przekład wsparty finansowo przez Słoweńską Agencję Książki JAK.

wysyłka do 3 - 5 dni. wysyłka do 3 - 5 dni ... Książka: Strasznowiłka i dzika zima.

EPUB,MOBI,PDF. Wypróbuj 7 dni za darmo lub kup teraz do -50%! Kup teraz na Allegro.pl za 19,05 zł - Strasznowiłka i dzika zima z miasta Warszawa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI