Prawo rodzinne i opiekuńcze (2019 Last Minute)

Prawo rodzinne i opiekuńcze (2019 Last Minute) - Anna Talaga | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Talaga
WYMIAR
9,9 MB
NAZWA PLIKU
Prawo rodzinne i opiekuńcze (2019 Last Minute).pdf
ISBN
2295860169263

OPIS

Powtórka do egzaminu z KRO może być przyjemnaPrzekonaj się, że z nasza książka z serii Last minute to strzał w dziesiątkę, jeżeli chodzi o pomoc w przygotowaniach do egzaminu z prawa rodzinnego i opiekuńczego. To coś właśnie dla Ciebie, jeżeli chcesz szybko powtórzyć cały materiał wymagany na egzaminie albo jeżeli interesują Cię konkretne przepisy. Zwięzły i jasny język, wiele przykładów z życia, fragmenty orzeczeń i wyroków – wszystko po to, abyś zdał egzamin w pierwszym terminie.Wszystko pod ręką – kompletny zbiór informacji do egzaminu z KROOpracowanie autorstwa Anny Talagi i Anny Gólskiej to absolutny must have każdego studenta przygotowującego się do egzaminu z Prawa rodzinnego i opiekuńczego. To sposób na skuteczną powtórkę i usystematyzowanie wiedzy, a także jej pogłębienie dzięki elementom dodatkowym, takim jak przykłady z życia czy fragmenty orzeczeń. Podobnie jak we wszystkich tytułach z serii Last minute, tu również zastosowano wiele różnych rozwiązań graficznych, dzięki którym nauka upływa miło i przyjemnie. Poza tym poręczny format książki sprawi, że będziesz mógł mieć ją zawsze przy sobie. Na ławce w parku, w tramwaju, a może w kawiarni – powtarzaj wiadomości wszędzie tam, gdzie chcesz.Wybierz tę książkę, jeżeli:- zależy Ci na szybkiej powtórce do egzaminu z KRO i skutecznym uporządkowaniu wiadomości;- cenisz efektywne i sprawdzone rozwiązania;- wiele informacji zapamiętujesz wzrokowo;- szanujesz swój czas i marzą Ci się długie wakacje po zdaniu egzaminu w pierwszym terminie.

Przekonaj się, że z nasza książka z serii Last minute to strzał w dziesiątkę, jeżeli chodzi o pomoc w przygotowaniach do egzaminu z prawa rodzinnego i opiekuńczego. Last Minute. Prawo rodzinne i opiekuńcze 2019 - Gólska Anna - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

... jeżeli chodzi o pomoc w przygotowaniach do egzaminu z prawa rodzinnego i opiekuńczego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI