Pomelo wyrusza za mur ogrodu

Pomelo wyrusza za mur ogrodu - Ramona Badescu | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ramona Badescu
WYMIAR
9,16 MB
NAZWA PLIKU
Pomelo wyrusza za mur ogrodu.pdf
ISBN
8921444634764

OPIS

Pomelo, filozofujący słoń mieszkający pod dmuchawcem, postanawia sprawdzić, co kryje się za murem jego ogrodu. Czy tam też widać księżyc? Czy kwiaty wyglądają jak kwiaty? I czy ktoś się do niego tam uśmiechnie?Żegnajcie, marchewki! Żegnajcie, sałaty! Żegnajcie, cykorie! Witaj, świecie!Zabawny i mądry komentarz do życia (nie tylko słoni!) – dla dzieci i dorosłych. Świetne ilustracje Benjamina Chauda, którego znamy z książek o Bincie, Lalo, Babo i Yeti.

Tytuł oryginału: ... Pomelo, filozofujący słoń mieszkający pod dmuchawcem, postanawia sprawdzić, co kryje się za murem jego ogrodu. Czy tam też widać księżyc? Czy kwiaty wyglądają jak kwiaty? I czy ktoś się do niego tam uśmiechnie? Żegnajcie, marchewki! Żegnajcie, sałaty! Pomelo wyrusza za mur ogrodu Ramona Bădescu, Benjamin Chaud Wydawnictwo: Zakamarki Data wydania: 2015-04-08 Kategoria: Dla dzieci ISBN: 978-83-7776-103-8 Liczba stron: 92.

Data zakończenia 2015-04-25 - cena 20,93 zł Hurtownia podręczników i książek Ateneum. Internetowy system zamówień.

POWIĄZANE KSIĄŻKI