Pieszo i beztrosko. O sztuce spacerowania

Pieszo i beztrosko. O sztuce spacerowania - Bonnie Smith-Whitehouse | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bonnie Smith-Whitehouse
WYMIAR
6,17 MB
NAZWA PLIKU
Pieszo i beztrosko. O sztuce spacerowania.pdf
ISBN
2300464122742

OPIS

Medytować mogę, tylko gdy chodzę. Gdy się zatrzymuję, przestaję też myśleć. Mój umysł działa wyłącznie w połączeniu z nogami.Jean-Jacques RousseauSpacerowanie ma zadziwiające właściwości: relaksuje, dodaje energii, wycisza, sprawia, że stajemy się bardziej kreatywni, a także pozwala spojrzeć na siebie z dystansu i oderwać się od cyfrowego świata.Pieszo i beztrosko. O sztuce spacerowania to przewodnik, jedyna w swoim rodzaju mapa służąca odkrywaniu wewnętrznego spokoju. Pomaga zintegrować ciało, umysł i ducha dzięki tematycznie zorganizowanym ćwiczeniom wzbogaconym inspiracjami płynącymi od słynnych artystów i filozofów.Pięknie wydany dziennik stanie się wymarzonym towarzyszem przechadzek. Możesz traktować go jako inspirującą lekturę albo narzędzie umożliwiające pogłębianie świadomości, zaspokajanie naturalnej ciekawości świata i podsycanie wewnętrznej siły. Wstań z wygodnego fotela, notuj swoje spostrzeżenia, uaktywnij się i zafunduj sobie cyfrowy detoks!

Bonnie Smith Whitehouse jest znaną profesor języka angielskiego na Uniwersytecie Belmont w Nashville. Od lat zajmuje się prowadzeniem interdyscyplinarnych kursów łączących kreatywne pisanie, spacerowanie, pobudzanie wyobraźni i poprawę samopoczucia.

Pomaga zintegrować ciało, umysł i ducha dzięki tematycznie ... Niebywałe jest to, że sprawa, o której tak często mówię na Instastories, że podczas spacerów znajduję siebie, wpadam na najlepsze pomysły, resetuję mózg, ktoś napisał książkę! Pieszo i beztrosko. O sztuce spacerowania, to książka, poradnik i szkicownik w jednym.To mapa złotych życiowych myśli, dzięki którym złapiemy dystans do szybko pędzącego świata. „Pieszo i beztrosko.

POWIĄZANE KSIĄŻKI