[OUTLET] Zmontowani czyli sztuki na 4 aktorów

[OUTLET] Zmontowani czyli sztuki na 4 aktorów - Jolanta Gajda-Zadworna | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jolanta Gajda-Zadworna
WYMIAR
12,83 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Zmontowani czyli sztuki na 4 aktorów.pdf
ISBN
6520698719320

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Są razem od ponad 20 lat:Adam Krawczuk,Marcin Perchuć,Rafał RutkowskiMaciej WierzbickiNa scenie tworzą zgrany kwartet.Najczęściej bawią, choć potrafią też skłonić do zadumy.Publiczność świetnie się do nich dostraja i chętnie chodzi na ich spektakle.Teatr Montownia to unikat na polskiej scenie.Grupa zakochanych w sztuce zapaleńców, którzy trwają mimo różnych zawirowań.W książce opowiedzieli o swojej drodze artystycznej, o zakulisowych tajemnicach i sposobach na udany teatralny związek.Nie zabraknie pytań jak razem przetrwali te lata. Maciej Wierzbicki porównuje ich relacje do Rolling Stonsów. Bo Montownia, podobnie, spotyka się tylko na scenie.Wbrew temu, co o nas niektórzy opowiadają, nie przebywamy ze sobą non stop. Mało tego, prywatnie się nie spotykamy.Nawet nie wiem, kiedy chłopaki obchodzą urodziny – nie kryje Wierzbicki.

Dodaj recenzję. Inne książki autorów: Jolanta Gajda-Zadworna, Beata Zatońska.

Książka Zmontowani czyli sztuki na 4 aktorów liczy 264 stron. Jej wymiary to 160x230. Kup w super cenie - Zmontowani czyli sztuki na 4 aktorów - OFICYNA 4EM - za 30.03 zł z rabatem - edugaleria.pl Informacje o Zmontowani czyli sztuki na 4 aktorów - 9404163385 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI