[OUTLET] Zmontowani czyli sztuki na 4 aktorów

[OUTLET] Zmontowani czyli sztuki na 4 aktorów - Jolanta Gajda-Zadworna | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jolanta Gajda-Zadworna
WYMIAR
11,12 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Zmontowani czyli sztuki na 4 aktorów.pdf
ISBN
2506912192660

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Są razem od ponad 20 lat:Adam Krawczuk,Marcin Perchuć,Rafał RutkowskiMaciej WierzbickiNa scenie tworzą zgrany kwartet.Najczęściej bawią, choć potrafią też skłonić do zadumy.Publiczność świetnie się do nich dostraja i chętnie chodzi na ich spektakle.Teatr Montownia to unikat na polskiej scenie.Grupa zakochanych w sztuce zapaleńców, którzy trwają mimo różnych zawirowań.W książce opowiedzieli o swojej drodze artystycznej, o zakulisowych tajemnicach i sposobach na udany teatralny związek.Nie zabraknie pytań jak razem przetrwali te lata. Maciej Wierzbicki porównuje ich relacje do Rolling Stonsów. Bo Montownia, podobnie, spotyka się tylko na scenie.Wbrew temu, co o nas niektórzy opowiadają, nie przebywamy ze sobą non stop. Mało tego, prywatnie się nie spotykamy.Nawet nie wiem, kiedy chłopaki obchodzą urodziny – nie kryje Wierzbicki.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Książka Zmontowani czyli sztuki na 4 aktorów pochodzi z wydawnictwa Oficyna 4eM. Autorami książki są Jolanta Gajda-Zadworna, Beata Zatońska.

Inne książki autorów: Jolanta Gajda-Zadworna, Beata Zatońska. Dodaj do schowka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI