[OUTLET] Świat Violetty. Kompletny nieoficjalny przewodnik

[OUTLET] Świat Violetty. Kompletny nieoficjalny przewodnik - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,66 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Świat Violetty. Kompletny nieoficjalny przewodnik.pdf
ISBN
7020670364359

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Vilu i Tini, Angie i Clara, Leonetta i Jortini... Bohaterowie znani z ekranu, ich związki, aktorzy, miejsca, piosenki, trasy koncertowe, wizyty w Polsce... Wszystko to znalazło się w tym niezwykłym przewodniku. Nieoficjalnym, a więc obiektywnym, niczego nieprzemilczającym. Ta książka to skarb dla wszystkich V-lovers i pamiątka po niezwykłym serialu na całe życie.

Kompletny nieoficjalny przewodnik autorstwa Opracowanie zbiorowe , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie . Przeczytaj recenzję Świat Violetty.

Wszystko to znalazło się w tym niezwykłym przewodniku. Nieoficjalnym, a więc obiektywnym, niczego nie przemilczającym.

POWIĄZANE KSIĄŻKI