Las Wolski i Pasmo Sikornika. Mapa w skali 1:10 000

Las Wolski i Pasmo Sikornika. Mapa w skali 1:10 000 - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,28 MB
NAZWA PLIKU
Las Wolski i Pasmo Sikornika. Mapa w skali 1:10 000.pdf
ISBN
4809354550744

OPIS

Na awersie wydawnictwa szczegółowa mapa Lasu Wolskiego i Pasma Sikornika wraz z wykazem i opisami wszystkich szlaków turystycznych na obszarze mapy, zarówno spacerowych, pieszych, rowerowych jak i Szlaku Twierdzy Kraków. Oprócz szlaków na mapie pokazano wszystkie elementy topograficzne, turystyczne i ciekawostki. Oznaczono przystanki autobusowe, co ułatwi dojazd oraz planowanie spacerów po lesie.Zasięg mapy wyznaczają: Błonia, Rudawa, ul. Królowej Jadwigi, rondo Chełm, ul. Chełmska, Zakamycze, obserwatorium astronomiczne, Bielany, ul. Księcia Józefa i koryto Wisły aż po Salwator.Na rewersie zwięzłe opisy: historii własności tych ziem, opisy atrakcji, ciekawych miejsc i walory krajobrazowe. Podano praktyczne informacje: jak dojechać, gdzie zaparkować i jak dojść do poszczególnych obiektów. Całość zilustrowana barwnymi fotografiami.Ponadto dodano plan ZOO.Idealna mapa do planowania wycieczek, wyznaczania dróg dojścia na Kopiec Piłsudskiego, do ZOO, odszukania urokliwych polan z wygodną infrastrukturą wypoczynkową (ławki, wiaty, stoły).

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Na mapie pokazano sieć ulic okalających Las Wolski i Pasmo Sikornika wraz z przystankami MPK, co ma ułatwić dojazd i wejście na szlaki. W opisie podano dystans poszczególnych fragmentów szlaków i czasy przejść.

- las wolski i pasmo sikornika 1:10 000. Kategoria: Książki > Turystyka, ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI