[OUTLET] Rodzinny interes

[OUTLET] Rodzinny interes - Stefan Thunberg | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stefan Thunberg
WYMIAR
11,97 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Rodzinny interes.pdf
ISBN
8829740498552

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Trzej bracia, których łączy wyjątkowo silna więź i trudne wspomnienia z rodzinnego domu, przyjaciel z wojskowym doświadczeniem i dodatkowe wsparcie ze strony dziewczyny jednego z nich. Dokładnie tyle wystarczyło, by zorganizować serię przeprowadzonych na wzór operacji militarnych napadów na banki, które wstrząsnęły dwadzieścia lat temu całą Szwecją.Rodzinny interes to oparta na faktach powieść z mistrzowsko skonstruowaną intrygą i wciągającą akcją. To również przejmująca historia rodziny, opowieść o uczuciach jakie mogą łączyć jedynie braci oraz o trudnych relacjach synów z ojcem. A któż mógłby opowiedzieć tę historię lepiej niż czwarty z braci, który nie brał udziału w rozbojach pozostałych, Stefan Thunberg?Książka ukaże się w 33 krajachPrawa do ekranizacji książki kupiło studio DreamWorks Stevena Spielberga!"Przyprawiająca o dreszcze powieść o niecodziennej szajce przestępców i jednocześnie poruszająca historia o sile rodzinnych więzów. Hipnotyzująca od pierwszej do ostatniej strony książka autorstwa wyjątkowego duetu pisarskiego". Erik Axl Sund"Oszałamiająca i wyjątkowa. Jedna z najmocniejszych powieści, jakie przeczytacie w tym roku". Stephen Booth, brytyjski autor kryminałów

Powieść jest oparta na wydarzeniach, które miały miejsce ponad dwadzieścia lat temu w Szwecji. Doszło wówczas do serii misternie przygotowanych i wykonanych brutalnych napadów na banki. Rodzinny interes: s1 e30 PL bez limitu Filiser Zalukaj CDA.

Sprawdź ofertę wyprzedaży 2021. Darmowa dostawa od 100 zł oficjalny dystrybutor marek Rodzina Wrzosków i Majewskich wraca! Już od poniedziałku, 30 września o 17:00 w TV Puls! KLIKNIJ PO WIĘCEJ „Rodzinny interes" to serial opowiadający... Życie pod zastaw 8", „Rodzinny interes 4" oraz hity filmowe filarami wiosennej ramówki TV Puls (wideo) 7 komentarze Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Rodzinny interes (e-book) 19,50 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI