[OUTLET] Polska

[OUTLET] Polska - Franciszek Ziejka | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Franciszek Ziejka
WYMIAR
5,47 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Polska.pdf
ISBN
3309026227578

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Wyjątkowy album ukazujący piękno polskiego krajobrazu, skarby przyrody, ślady tradycji i historii, bogactwo zabytków, ale też obraz współczesnego kraju i kierunki jego rozwoju.Dla jak najlepszego zobrazowania tych niezwykle różnorodnych tematów publikację podzielono na cztery części - rozdziały:Zawsze - poświęcony przyrodzie,Wczoraj - dotyczący historii i tradycji,Dzisiaj - przedstawiający naszą współczesnośćJutro - w którym poruszono temat przyszłości Polski.Słowem wstępnym publikację opatrzyli prezydent Lech Wałęsa i prof. Jerzy Buzek. Do współpracy zaproszono także wybitnych naukowców - prof. Henryka Samsonowicza, prof. Michała Kleibera i prof. Franciszka Ziejkę, którzy przygotowali teksty poprzedzające część ilustracyjną.Zgromadzono bogaty zbiór doskonałych fotografii wybitnych polskich fotografików, jak też reprodukcji i zdjęć archiwalnych, które pozwolą jak najlepiej zobrazować podjętą tematykę.

ŻEROMSKIEGO 6 RZGÓW 95-030 KRS 0000689953 NIP 7282789159 KAPITAŁ ZAKŁADOWY: 181 643 100 PLN Wyjątkowa biżuteria, torebki, zegarki i akcesoria na każdą okazję. Poczuj się luksusowo dzięki TOUS! STOCK POLSKA to jedna z największych hurtowni markowej odzieży outlet w Polsce.

Skorzystaj z oferty Reebok ze zniżką, kiedy szukasz stroju na trening lub ubrania na co dzień. Marzysz o ciepłej i wodoszczelnej kurtce? Kupuj wybrane produkty dla kobiet i mężczyzn w naszym outlecie na adidas Outlet.

POWIĄZANE KSIĄŻKI