Jesioniki, Góry Opawskie. Mapa turystyczna w skali 1:50 000 (wersja wodoodporna)

Jesioniki, Góry Opawskie. Mapa turystyczna w skali 1:50 000 (wersja wodoodporna) - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,56 MB
NAZWA PLIKU
Jesioniki, Góry Opawskie. Mapa turystyczna w skali 1:50 000 (wersja wodoodporna).pdf
ISBN
4815741817461

OPIS

Jest to mapa dwustronna w skali 1:50'000. Prezentuje niezwykle szeroki obszar zawierający czeskie Jesioniki, Góry Opawskie, częściowo Góry Złote i Masyw Śnieżnika.Zasięg mapy wyznaczają miejscowości: Lądek Zdrój; Stronie Śląskie; Šumperk; Rymarov; Krnov; Bohusov; Prudnik.Jest to doskonała mapa zarówno dla turystów pieszych, rowerowych, jak i osób zmotoryzowanych.Na mapie zastosowano cieniowanie w celu uzyskania wrażenia plastyczności rzeźby terenu.Jesioniki to niezwykle atrakcyjne i chętnie odwiedzane przez polskich turystów pasmo górskie w Sudetach po czeskiej stronie. Są drugim co do wysokości pasmem górskim w Sudetach i Czechach. Region charakteryzuje się niezwykłym bogactwem infrastruktury turystycznej z licznymi schroniskami oraz pozostałą bazą noclegową o zróżnicowanym standardzie, ośrodkami narciarskim z całą siecią tras narciarskich zarówno zjazdowych jaki i biegowych. Turyści piesi jak i rowerowi znajdują tu olbrzymią pajęczynę szlaków, zarówno tych górskich - wymagających, jak i rekreacyjnych. Sąsiedztwo polskiej granicy oraz łatwy dojazd sprawiają, że chętnie i aktywnie spędzają tu czas całe rzesze polskich turystów.

Altvatergebirge, także Hohes Gesenke) - według podziału fizycznogeograficznego profesorów: Jerzego Kondrackiego i Wojciecha Walczaka mezoregion wchodzący w skład Sudetów Wschodnich oraz pasma Jesioników (cz. Jeseníky) o powierzchni 523,35 km², średniej wysokości 887,6 m n.p.m., z najwyższym szczytem Pradziad (cz. Skala 1: 60 000 Format 67 cm x 98 cm Wydanie I, 2018 Mapa obustronna.

Jest to doskonała mapa zarówno dla turystów pieszych, rowerowych, jak i osób zmotoryzowanych. Na mapie ... jesioniki-gory-opawskie-mapa-turystyczna-wodoodporna Używamy plików cookies m.in.

POWIĄZANE KSIĄŻKI