Chłopiec, dziewczynka i mur

Chłopiec, dziewczynka i mur - Ulf Stark | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ulf Stark
WYMIAR
12,28 MB
NAZWA PLIKU
Chłopiec, dziewczynka i mur.pdf
ISBN
5655802209426

OPIS

Adham widzi mur każdego ranka, kiedy wygląda przez okno. I codziennie ma nadzieję, że muru nie będzie.Ale zawsze tam jest, szary i ponury jak zwykle. I tak wysoki, że nie da się przez niego przedostać. A po drugiej stronie stoi dom, w którym kiedyś mieszkali — Adham, tata, mama i Sulafa, jego siostra. Sulafa tak bardzo chciałaby dostać pomarańczę z ich dawnego ogrodu!Poruszająca opowieść o pomysłowości Adhama, wierszach Sulafy i tęsknocie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem * Twoja opinia * Nazwa * E-mail * Current [email protected] * Podobne.

I tak wysoki, że nie da się przez niego przedostać. A po drugiej stronie stoi dom, w którym kiedyś mi Chłopiec, dziewczynka i mur Pojken, flickan och muren.

POWIĄZANE KSIĄŻKI