Chłopiec, dziewczynka i mur

Chłopiec, dziewczynka i mur - Ulf Stark | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ulf Stark
WYMIAR
3,72 MB
NAZWA PLIKU
Chłopiec, dziewczynka i mur.pdf
ISBN
1738578823874

OPIS

Adham widzi mur każdego ranka, kiedy wygląda przez okno. I codziennie ma nadzieję, że muru nie będzie.Ale zawsze tam jest, szary i ponury jak zwykle. I tak wysoki, że nie da się przez niego przedostać. A po drugiej stronie stoi dom, w którym kiedyś mieszkali — Adham, tata, mama i Sulafa, jego siostra. Sulafa tak bardzo chciałaby dostać pomarańczę z ich dawnego ogrodu!Poruszająca opowieść o pomysłowości Adhama, wierszach Sulafy i tęsknocie.

Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. „Chłopiec, dziewczynka i mur" to niezwykła historia, która mówi o tęsknocie, niepełnosprawności, ograniczeniach, ale także odwadze i miłości, która pomaga pokonać przeciwności losu. Ulf Stark wraz z Anną Höglund stworzyli piękną opowieść, do napisania której zainspirowała ich podróż do Palestyny. „Chłopiec, dziewczynka i mur" to niezwykła historia, która mówi o tęsknocie, niepełnosprawności, ograniczeniach, ale także odwadze i miłości, która pomaga pokonać przeciwności losu.

I tak wysoki, że nie da się przez niego przedostać. A po drugiej stronie stoi dom, w którym kie „Chłopiec, dziewczynka i mur" to historia, która poruszy czytelników w różnym wieku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI