Zaskórniaki i inne dziwadła z krainy portfela. Liczby kultury

Zaskórniaki i inne dziwadła z krainy portfela. Liczby kultury - Grzegorz Kasdepke | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grzegorz Kasdepke
WYMIAR
12,97 MB
NAZWA PLIKU
Zaskórniaki i inne dziwadła z krainy portfela. Liczby kultury.pdf
ISBN
2118665254269

OPIS

Już po raz drugi tandem Kasdepke-Petru podjął się oswojenia pojęć z zakresu ekonomii dla najmłodszych czytelników. Oswojenia w pełnym tego słowa znaczeniu. W wydanej w 2012 roku książce Pestka, Drops, Cukierek. Liczby kultury pisarz i ekonomista zabrali nas do smutnej, mroźnej krainy, która przemienia się za sprawą kreatywności i przedsiębiorczości jej mieszkańców – tym razem czeka nas wycieczka jeszcze bardziej pasjonująca, bo odwiedzimy... ZOO i cyrk Dziwnych Stworów Ekonomicznych!Dlaczego manko ma krótszą nóżkę, a cenę minimalną trudno dojrzeć nawet przez grube okulary Biletera? Wszystko staje się jasne po przekroczeniu bram ekonomicznego zoo. Zabawne opowiastki Grzegorza Kasdepke w sugestywny sposób tłumaczą zawiłe problemy ekonomii, tworząc przy tym barwny świat zamieszkały przez różne dziwadła. Dzięki kreatywnym ilustracjom Daniela de Latoura tajemnicze stwory brykają po kartach książki niełatwe do oswojenia. Być może nawet nieco onieśmielające przy samym wejściu, okazują się nie takie straszne po rzetelnym oprowadzeniu i komentarzu Ryszarda Petru. Zapraszamy do zoo dzieci i rodziców, bo dobra zabawa to czasem także satysfakcja z obłaskawienia ekonomicznego zwierza. Pamiętajcie, wytresowany i dobrze nakarmiony fiskus (nie mylcie z fikusem) daje się nawet pogładzić po głowie.

Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, Zaskórniaki i inne dziwadła z krainy portfela. Liczby kultury wydawnictwo: Narodowe Centrum Kultury ISBN: 9788379820474 data premiery: 19/12/2014 data wydania: 2014/12/19 numer wydania: 1 liczba stron: 228 kraj autora: Zaskórniaki i inne dziwadła z krainy portfela.

Oswojenia w pełnym tego słowa znaczeniu. W wydanej w 2012 roku książce Pestka, Drops, Cukierek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI