Tajemnice walizki generała Sierowa. Dzienniki pierwszego szefa KGB 1939-1963

Tajemnice walizki generała Sierowa. Dzienniki pierwszego szefa KGB 1939-1963 - Aleksandr Jewsiejewicz Hinsztejn | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksandr Jewsiejewicz Hinsztejn
WYMIAR
11,2 MB
NAZWA PLIKU
Tajemnice walizki generała Sierowa. Dzienniki pierwszego szefa KGB 1939-1963.pdf
ISBN
4647781582004

OPIS

Opublikowane przez wnuczkę w 2017 roku w Rosji, czyli dwadzieścia osiem lat po śmierci Iwana Sierowa, dzienniki wywołały burzliwą dyskusję wśród historyków i w mediach. Ich autor, niewątpliwie jedna z najmroczniejszych postaci XX wieku, niezależnie od narracji, jaką przyjął, i systemu, w jakim funkcjonował, w masowej świadomości Polaków i wielu innych narodów był i pozostanie oprawcą.Ta książka nikogo nie pozostawi obojętnym. Jest to jedyna dostępna osobista relacja generała służb specjalnych ZSRR. Ukazuje zaplecze stalinowskiej polityki z czasów II wojny światowej, techniki działania NKWD i KGB, szczegóły tajnych akcji wywiadu, a także metody i przebieg komunizacji okupowanych po wojnie państw, w tym Polski.

Księgarnia internetowa dla spragnionych wiedzy. Szybkie wysyłki.

Ich autor, niewątpliwie jedna z najmroczniejszych postaci XX wieku, niezależnie od narr Tajemnice walizki generała Sierowa. Dzienniki pierwszego szefa KGB 1939-1965 Opublikowane przez wnuczkę w 2017 roku w Rosji, czyli dwadzieścia osiem lat po śmierci Iwana Sierowa, dzienniki wywołały burzliwą dyskusję wśród historyków i w mediach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI