Sam w domu

Sam w domu - Lotta Olsson | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lotta Olsson
WYMIAR
7,41 MB
NAZWA PLIKU
Sam w domu.pdf
ISBN
6233694262388

OPIS

Kiedy orzesznica wybiera się na kurs z kretem Stellanem, mrówkojad czuje się opuszczony i samotny. Czy orzesznica nie mogłaby zostać w domu i zjeść z nim podwieczorku?Mrówkojad siada na twardym krześle ze swoją maskotką Karolem Gustawem i czeka.Czeka. I czeka! I cze… Cebula!Nagle mrówkojad już wie, co ma zrobić!Dowcipna i mądra opowieść o poczuciu osamotnienia i o tym, że czasem dobrze sobie popłakać, ale też że smutek można przekuć w działanie.

Kevin sam w domu 4 / Home Alone 4 (2002) Lektor - CDA Wyszukiwanie odpowiedzi.. W dzień wyjazdu omal nie spóźniają się na samolot. W wyniku małego zamieszania zapominają ze sobą zabrać Kevina (Macaulay Culkin).

Nasz pies to taki łobuziak. Przy nas jest bardzo odważny ale gdy zostaje sam od razu szuka właściciela ;)Viper1964 Dziwny ten twój pies.Moja sunia od malosci zostawala sama w domu na 9 godzin i było OK.Jak na wilczyce przez pierwsze miesiące wychowywanej w całkowitej samotności(braku kontaktu z ludzmi)aby uzyskac w przyszłości określone cechy ... witajcie, na stronie psiaki.pl napisano, że buldog francuski nie powinien zostawać sam dłużej niż 3 godziny.

POWIĄZANE KSIĄŻKI