Sam w domu

Sam w domu - Lotta Olsson | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lotta Olsson
WYMIAR
6,89 MB
NAZWA PLIKU
Sam w domu.pdf
ISBN
7508027706389

OPIS

Kiedy orzesznica wybiera się na kurs z kretem Stellanem, mrówkojad czuje się opuszczony i samotny. Czy orzesznica nie mogłaby zostać w domu i zjeść z nim podwieczorku?Mrówkojad siada na twardym krześle ze swoją maskotką Karolem Gustawem i czeka.Czeka. I czeka! I cze… Cebula!Nagle mrówkojad już wie, co ma zrobić!Dowcipna i mądra opowieść o poczuciu osamotnienia i o tym, że czasem dobrze sobie popłakać, ale też że smutek można przekuć w działanie.

Idąc tym tokiem rozumowania, ten XXI wiek poprzewracał ludziam w głowach. Moi rodzice jeździli nie zapinając pasów (zresztą chyba każdy rodzić tak jeździł) i nikt nie słyszał o jakiś problemach Co robić, by pies nie wył, kiedy zostaje sam w domu? dodano przez Magdalena Dolata • Grudzień 14, 2015; Magdalena Dolata.

Psy uwielbiają rutynę i stałe pory spacerów, i jedzenia ... Mija 30 lat odkąd świat poznał komedię familijną „Home alone". Dzieciak grający słodkiego rezolutnego Kevina, dziś ma 40 lat.

POWIĄZANE KSIĄŻKI