Modlitewnik codzienny

Modlitewnik codzienny - ks. Jerzy Stranz | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
ks. Jerzy Stranz
WYMIAR
12,83 MB
NAZWA PLIKU
Modlitewnik codzienny.pdf
ISBN
6953441093183

OPIS

Poręczny format, nieduża objętość, przejrzysty układ, duża czcionka – to zaletyModlitewnika codziennego, stworzonego dla wszystkich tych, którzy w sercach noszą słowaŚwiętego Pawła: „Nieustannie się módlcie!”.W Modlitewniku codziennym znajdziesz:* mały katechizm,* modlitwy codzienne i okolicznościowe,* pomoc w przygotowaniu do sakramentów,* pieśni na różne okresy roku liturgicznego i uroczystości,* rozważania różańcowe i drogi krzyżowej.Modlitewnik dostępny w trzech różnych oprawach.

Wszędzie tam, gdzie znajdzie się ten Wizerunek dom będzie wolny od chorób i złego ducha. Są to słowa Matki Bożej przez Małego Brata w Chrystusie (3.IX.92). Modlitewnik codzienny granatowa oprawa Książka religijna już od 8,72 zł - od 8,72 zł, porównanie cen w 18 sklepach.

Wyznanie wiary - Credo. Wyznanie wiary - Skład Apostolski.

POWIĄZANE KSIĄŻKI