Maskarada

Maskarada - Lotta Olsson | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lotta Olsson
WYMIAR
11,74 MB
NAZWA PLIKU
Maskarada.pdf
ISBN
1001392951045

OPIS

Mrówkojad nie może pojąć, dlaczego orzesznica nie chce iść na bal przebierańców. Jak można nie lubić maskarad? W dodatku jeżozwierz tak serdecznie ich zaprasza.Mrówkojad dziwi się jeszcze bardziej, gdy orzesznica stwierdza, że istnieją białe kłamstwa. Czy to znaczy, że te inne są czarne? Ale najdziwniejsze jest to, że w końcu trafiają na bal i orzesznica całkiem dobrze się bawi. A wszystko dzięki pewnej sztuczce…

Wampir: Maskarada - gra fabularna. Słownik języka polskiego PWN - znaczenie słów, ich pisownia, odmiana i pochodzenie, frazeologia, porady i ciekawostki językowe. Największe w Polsce wiarygodne źródło informacji poprawnościowych Wydawnictwa Naukowego PWN. Maskarada na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

Gra w polskiej wersji ukazała się dzięki staraniom wydawnictwa Galakta. Scena moderska ma się świetnie, co udowadnia Maskarada - modyfikacja promowana przez samo CD Projekt RED. I nic dziwnego, bo przygoda, choć opierająca się głównie na rozmowach, po prostu ... - wydamy "Wampira: Maskaradę" V edycję po polsku - wejdziemy razem z Wami do Świata Mroku i zostaniemy tam tak długo, jak tylko zechcemy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI