Limonow (książka audio)

Limonow (książka audio) - Emmanuel Carrere | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emmanuel Carrere
WYMIAR
4,24 MB
NAZWA PLIKU
Limonow (książka audio).pdf
ISBN
4344462258412

OPIS

BESTSELLER WYDANY W KILKUNASTU KRAJACHMOCNA POWIEŚĆ– JEJ BOHATERA NIEKONIECZNIE POLUBISZ, ALE GO NIE ZAPOMNISZKim jest Eduard Sawienko, zwany Limonowem, człowiek o wielu obliczach?Powieść biograficzna Emmanuela Carrere’a opowiada o:Limonowie – postaci autentycznej – ma teraz ponad siedemdziesiąt lat i mieszka w Rosji;Limonowie – politycznym awanturniku, dużym chłopcu, który zawsze marzył by być bohaterem;Limonowie – pisarzu i poecie, skandalizującym przedstawicielu rosyjskiej awangardy i literatury emigracyjnej;Limonowie – człowieku, który nieustannie ulegał uczuciom i namiętnościom, kochał kobiety, ale też nie gardził mężczyznami.Książka o prawdziwych losach mężczyzny, który próbował w życiu wszystkiego. Ale i coś więcej. Opowieść o Rosji, z jej totalitarnymi korzeniami oraz nieodgadnioną przyszłością, i o Rosjanach – najmniej przewidywalnym i najbardziej tajemniczym narodzie w Europie, zarazem wyśmiewanym i podziwianym.„Limonow był rzezimieszkiem na Ukrainie, idolem sowieckiego undergroundu, kloszardem, służącym miliardera na Manhattanie, był modnym pisarzem w Paryżu i żołnierzem, zagubionym gdzieś na Bałkanach. A teraz – w tym kolosalnym postkomunistycznym burdelu – jest starym, charyzmatycznym wodzem partii młodych desperados”Fragment książkiAUDIOBOOK W INTERPRETACJI TOMASZA SOBCZAKA

Eduard Limonow to bezsprzecznie postać nietuzinkowa. Rosyjski pisarz (w Polsce ukazały się dwie poświęcone mu monografie), lider ruchu politycznego, pielęgnującego przekonanie o etycznej potędze ZSRR, a estetycznie ... Książka Limonow autorstwa Carrere Emmanuel , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 32,99 zł .

Najnowsze bestsellery, zapowiedzi, recenzje. Sprawdź naszą ofertę! ♫Audiobook w formacie MP3.

POWIĄZANE KSIĄŻKI