Jak mama została Indianką

Jak mama została Indianką - Ulf Stark | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ulf Stark
WYMIAR
6,25 MB
NAZWA PLIKU
Jak mama została Indianką.pdf
ISBN
4054745085188

OPIS

Czy mamy potrafią bawić się w Indian? Przekonuje się o tym Ulf, kiedy pewnego dnia udaje mu się odciągnąć mamę od smażenia kotletów – czyli uwolnić z niewoli u bladych twarzy. Spędzają ze sobą niezwykły dzień. Mama zmienia się nie do poznania – przypomina sobie czasy, kiedy sama, jako mała dziewczynka, bawiła się w Indian. Ten jeden raz kotlety mogą poczekać! Pięknie ilustrowana, ciepła i mądra książka, a przy tym genialnie doprawiona specyficznym dla Ulfa Starka humorem! Historia o małym Ulfie i jego mamie pomoże rodzicom zrozumieć, jak ważne są chwile spędzone z dzieckiem, i że nawet w nawale obowiązków warto sobie czasem pozwolić na odrobinę szaleństwa! Dzieciom natomiast pozwoli spojrzeć na rodziców w zupełnie nowym świetle – bo choć trudno w to uwierzyć, rodzice też kiedyś byli mali!

Spędzają ze sobą ... Jak mama została Indianką - opis produktu: Czy mamy potrafią bawić się w Indian? Przekonuje się o tym Ulf, kiedy pewnego dnia uwalnia mamę z niewoli u bladych twarzy - czyli odciąga mamę od smażenia kotletów. Spędzają ze sobą niezwykły dzień.

Katarzyna Skalska Zakamarki, 2008 wiek: 3+ Oddajmy czasem głos Naturze. Mogłabym napisać: „Jest to piękna i mądra książka dla dzieci", ale tego nie zrobię, ponieważ uważam, że jest to książka zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Informacje o JAK MAMA ZOSTAŁA INDIANKĄ - 8785549180 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI