Irena 3: Jestem z Ciebie dumny

Irena 3: Jestem z Ciebie dumny - David Evrard (ilustr.) | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
David Evrard (ilustr.)
WYMIAR
5,34 MB
NAZWA PLIKU
Irena 3: Jestem z Ciebie dumny.pdf
ISBN
8682184490467

OPIS

W tym tomie sięgamy do momentów życia Ireny Sendlerowej podczas Powstania Warszawskiego. Autorzy rysują również obraz powstańczej Warszawy i przedstawiają go w przystępny dla dzieci sposób.Irena Sendlerowa, działaczka ruchu oporu, była jedną z bohaterek II wojny światowej. Uratowała prawie 2500 żydowskich dzieci z warszawskiego getta. W 1965 roku uznana za Sprawiedliwą wśród Narodów Świata. Zmarła w 2008 roku w Warszawie.

Scenariusz: Jean David Morvan, Severine Trefouel Rysunki: David Evrard Kolor: Walter Pezzali Wydanie: I Data wydania: Maj 2019 Seria: Irena Tłumaczenie: Małgorzata Fangrat Druk: kolor Oprawa: twarda Format: 235x315 mm Stron: 68 Tag: Irena. Jestem z Ciebie dumny.

Irena Sendlerowa, działaczka ruchu oporu, była jedną z... - Polska ksiegarnia w UK Irena Sendlerowa, działaczka ruchu odporu, była jedną z bohaterek II wojny światowej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI