Irena 3: Jestem z Ciebie dumny

Irena 3: Jestem z Ciebie dumny - David Evrard (ilustr.) | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
David Evrard (ilustr.)
WYMIAR
4,23 MB
NAZWA PLIKU
Irena 3: Jestem z Ciebie dumny.pdf
ISBN
9266315705865

OPIS

W tym tomie sięgamy do momentów życia Ireny Sendlerowej podczas Powstania Warszawskiego. Autorzy rysują również obraz powstańczej Warszawy i przedstawiają go w przystępny dla dzieci sposób.Irena Sendlerowa, działaczka ruchu oporu, była jedną z bohaterek II wojny światowej. Uratowała prawie 2500 żydowskich dzieci z warszawskiego getta. W 1965 roku uznana za Sprawiedliwą wśród Narodów Świata. Zmarła w 2008 roku w Warszawie.

### Jestem z Ciebie dumna.…" JESTEM Z WAS DUMNA ! Mam nadzieję, że w tym tygodniu również tak ładnie będziecie rozwiązywać zadania. Przesyłam wam kolejne zadania do wykonania w tygodniu 30.03-03.04.

Uwierz mi, że JEST 🤩 Żywym przykładem na to jest Hania Haneczka - moja podopieczna 😎 💥 🙂 Za nami 11 TYDZIEŃ współpracy 💪 ️ ️ POCZĄTEK 100 kg i 111 cm pas ☹️ ️ ️ AKTUALNIE 79,5 kg 90 cm pas 😁 ️ Jesteś prawdziwą wojowniczką i jestem z Ciebie niebywale dumny 🤩 💪 Jestem z siebie Dumna. 62 likes.

POWIĄZANE KSIĄŻKI