Historia zbawienia. Nasza historia

Historia zbawienia. Nasza historia - José H. Flores | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
José H. Flores
WYMIAR
11,94 MB
NAZWA PLIKU
Historia zbawienia. Nasza historia.pdf
ISBN
3389432425892

OPIS

„Historia zbawienia to zalążek, zapowiedź i obietnica tego, do czego Bóg powołał każdego z nas: do bycia przemienionym w Chrystusie” (ze Wstępu)O czym opowiada historia zbawienia? To pytanie, na które jako chrześcijanie powinniśmy sobie odpowiedzieć, by zrozumieć, gdzie jesteśmy i co nas czeka. Tutaj pomocne będzie dla nas słowo charyzmatycznego ewangelizatora José H. Prado Floresa. Autor nie ma wątpliwości: historia zbawienia jest NASZĄ historią, wszystkich razem i każdego z osobna. To kręgosłup Biblii i zarazem złota nić spajająca wydarzenia od zarania dziejów.Bóg pragnie, byśmy byli zbawieni – i zbawia nas mimo naszej niedoskonałości. Miłosierny Stwórca działa za pośrednictwem ludzi takich jak my – słabych, nieidealnych, doświadczających na przemian zwycięstw i porażek. Historia zbawienia przekracza ludzkie pojęcie, ale prowadzi do ostatecznego spełnienia i przemienienia w Chrystusie.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Historia Zbawienia objawia się w pewnych wydarzeniach, w których uczestniczył Izrael (na przykład: w Egipcie, przymierze na Synaju, wędrówka do Ziemi Obiecanej, niewola babilońska). W Nowym Testamencie takimi wydarzeniami są: narodzenie Chrystusa, śmierć Pana Jezusa na krzyżu, zmartwychwstanie lub powstanie Kościoła. Historia zbawienia.

Flores - Książka, recenzja, streszczenie Historia zbawienia. Nasza historia José H.

POWIĄZANE KSIĄŻKI