Cynamon i Trusia

Cynamon i Trusia - Ulf Stark | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ulf Stark
WYMIAR
12,82 MB
NAZWA PLIKU
Cynamon i Trusia.pdf
ISBN
3432538184210

OPIS

W przewrotnych wierszykach Ulf Stark z przymrużeniem oka filozofuje na temat części ludzkiego ciała. Ile się zmieści w naszych głowach? Gdzie mieszka język? Co by to było, gdybyśmy nie mieli pupy? I jakie rozrywki lubi rodzina Lewostopaków?Dzięki wyrazistym i zabawnym ilustracjom Charlotte Ramel od pierwszego wejrzenia polubimy Cynamona i Trusię, którzy z wielką ciekawością przyglądają się sobie od stóp do głów!

Polecamy również pozostałe tytuły: „Cynamon i Trusia. Cynamon i Trusia. Wierszyki o złości i radości już od 13,38 zł - od 13,38 zł, porównanie cen w 34 sklepach.

Książka Cynamon i Trusia liczy ... Książka Cynamon i Trusia Wierszyki o złości i radości / Ulf Stark, Zakamarki, 21,61 zł, okładka twarda, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Trusia jest zła! Potknęła się o kamień i boli ją palec. Całe szczęście obok jest jej przyjaciel Cynamon, który współczuje i pociesza! Ale co to? Cynamon rozmawia z wiewiórką, daje jej orzech… Trusia jest zazdrosna! Cynamon zaczyna się martwić - gdzie zniknęła Trusia? Trusi wstyd, że obraziła się na Cynamona.

POWIĄZANE KSIĄŻKI