Tajemnica więzienia. Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai

Tajemnica więzienia. Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai - Martin Widmark | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Martin Widmark
WYMIAR
5,48 MB
NAZWA PLIKU
Tajemnica więzienia. Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai.pdf
ISBN
2898817683894

OPIS

W więzieniu w Valleby pastor wystawia „Hamleta”. Aktorami są trzej więźniowie. Podczas przedstawienia na scenie dzieją się nieoczekiwane rzeczy i padają dziwne zdania. Gdy publiczność na koniec oklaskuje spektakl i ponownie rozsuwa się kurtyna, aktorów nie ma na scenie! Co się z nimi stało? By to wyjaśnić, potrzebni będą oczywiście Lasse i Maja!Książki z serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai były wielokrotnie wybierane książką roku przez szwedzkie Jury Dziecięce, czyli niemal 50 000 głosujących dzieci. W Polsce również zyskały dużą popularność i od kilku lat nie schodzą z list bestsellerów.Akcja książek rozgrywa się w małym szwedzkim miasteczku Valleby i jego okolicach. Główni bohaterowie, Lasse i Maja, chodzą do tej samej klasy i wspólnie prowadzą małe biuro detektywistyczne.Książki świetnie nadają się dla dzieci, które właśnie zaczynają samodzielnie czytać – duża czcionka, duża ilość charakterystycznych czarno-białych lub kolorowych ilustracji, trzymająca w napięciu akcja, a wszystko w formacie prawdziwej powieści. Co wcale nie znaczy, że po książki o Lassem i Mai nie sięgają także wprawni czytelnicy!

Czy dzieciom uda się ją odnaleźć? Bohaterowie popularnej serii filmów otrzymują pierwsze poważne zlecenie. Biuro detektywistyczne Lassego i Mai" doskonale sprawdzi się jako lektura na długie, jesienne oraz zimowe wieczory dla młodszych uczniów szkoły podstawowej. Starsi Czytelnicy pochłoną ją w jeden wieczór, a młodsi spędzą nieco więcej czasu nad tą interesującą publikacją. Sprzedaję książki dla dzieci z serii "Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai" widoczne na zdjęciu, czyli: 1.

Do więzienia zaprosił ich pastor, który przygotowuje z więźniami sztukę teatralną. Potrzebuje dzieci do pomocy przy światłach i dźwięku na scenie. Biuro detektywistyczne lassego i mai na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI