Piraci Oceanu Lodowego

Piraci Oceanu Lodowego - Frida Nilsson | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Frida Nilsson
WYMIAR
9,90 MB
NAZWA PLIKU
Piraci Oceanu Lodowego.pdf
ISBN
6689938274137

OPIS

Gdy jednak Biała Głowa porywa siedmioletnią Miki, jej starsza siostra Siri wyrusza na ratunek, kierując się ku wyspie piratów, której położenia nikt dokładnie nie zna. Czeka ją trudna i niebezpieczna podróż.Siri potwornie się boi, jednak wie, że to nic w porównaniu z tym, co musi czuć Miki harująca pod ziemią w niewoli u piratów.Trzymająca w napięciu, pełna przygód i wzruszeń, nominowana do wielu nagród powieść Fridy Nilsson - autorki m.in. takich książek jak "Prezent dla Cebulki" i "Moja mama Gorylica".

To opowieść o odwadze i odpowiedzialności. O krzywdzie i bólu jaki ludzie potrafią zadawać innymi i o niezgodzie na nią. Piraci Oceanu Lodowego.

Czeka ją trudna i niebezpieczna podróż. Siri potwornie się boi, jednak wie, że to ni piraci oceanu lodowego, frida nilsson Historia cen dostępna jest po zalogowaniu się.

POWIĄZANE KSIĄŻKI