[OUTLET] Tajniki DIY z Red Lipstick Monster

[OUTLET] Tajniki DIY z Red Lipstick Monster - Ewa Grzelakowska-Kostoglu | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Grzelakowska-Kostoglu
WYMIAR
8,88 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Tajniki DIY z Red Lipstick Monster.pdf
ISBN
6747950030029

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Pierwsza taka polska książka o kosmetycznym DIY, przygotowana przez jedną z najoryginalniejszych kobiet polskiego YouTube’a – Ewę Grzelakowską-Kostoglu, autorkę kanału RED LIPSTICK MONSTER oraz bestsellerowych Tajników makijażu.Razem z Ewą w prosty i szybki sposób przygotujesz nie tylko doskonałe, domowe kosmetyki, lecz także wspaniałe gadżety, które staną się praktycznymi pomocnikami na co dzień!Zobacz, jak łatwo i szybko przygotować:• aromatyczne kule do kąpieli, które zamienią twoją łazienkę w domowe SPA,• aksamitne masło do ciała pachnące niczym deser,• a nawet prosty i uniwersalny organizer ułatwiający utrzymanie ładu na biurku i toaletce.Te i wiele innych niepublikowanych wcześniej przepisów DIY sprawią, że przestaniesz wydawać fortunę w drogeriach i designerskich sklepach! Stworzysz wyjątkowe i piękne przedmioty, których nie można znaleźć w popularnych sieciówkach!#tajnikiRLM #RedLipstickMonster #FlowBooks"Zrobiłam wszystko, by przepisy nie zabrały Ci wiele czasu, a efekty naszej wspólnej pracy zachwyciły Ciebie i Twoich bliskich".Ewa Grzelakowska-Kostoglu

Tajniki makijażu", "Tajniki DIY z Red Lipstick Monster " oraz " Tajniki Paznokci, wydana przez Altenberg ". Ewa na podstawie nadesłanych do niej filmików zaprosiła trzy dziewczyny, które bacznie śledzą jej YouTube'owy kanał i Instagram. Red Lipstick Monster.

Radzi, jak wykorzystać je w praktyce, by czuć się pięknie każdego dnia. Red Lipstick Monster wydała już trzy książki poradnikowe: "Red Lipstick Monster. Tajniki makijażu", "Tajniki DIY z Red Lipstick Monster " oraz " Tajniki Paznokci, wydana przez Altenberg ".

POWIĄZANE KSIĄŻKI