[OUTLET] Święta Miłośniczek Czekolady

[OUTLET] Święta Miłośniczek Czekolady - Carole Matthews | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Carole Matthews
WYMIAR
4,96 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Święta Miłośniczek Czekolady.pdf
ISBN
2377318301316

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Czekolada jest dobra na wszystko!Co robić, gdy święta już za pasem?1Kupić prezenty pod choinkę2Spotkać się z przyjaciółkami3Zjeść w ich towarzystwie ulubioną czekoladęŻycie czterech Miłośniczek Czekolady jest pełne zawirowań.Lucy jest tak zaabsorbowana prowadzeniem kawiarenki Czekoladowe Niebo, że nie ma czasu dla swojego chłopaka. Poza tym na horyzoncie pojawia się były narzeczony. Nadia od dawna trzyma mężczyzn na dystans, ale poznaje kogoś, kto wyraźnie ją pociąga. Chantal ma wątpliwości, czy jej małżeństwo przetrwa, mimo że mają małą córeczkę. Autumn, rozczarowana swoim partnerem, marzy o lepszym związku.W trudnych chwilach jak zwykle niezawodna okazuje się przyjaźń i... dużaporcja czekolady.„Święta Miłośniczek Czekolady” to kontynuacja losów bohaterek zabawnych i wzruszających powieści „Klub Miłośniczek Czekolady” i „Dieta Miłośniczek Czekolady”.

Zobacz inne E-Beletrystyka, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl Czekolada jest dobra na wszystko! Co robić, gdy święta już za pasem? Kupić prezenty pod choinkę, spotkać się z przyjaciółkami, zjeść w ich towarzyst... Święta Miłośniczek Czekolady - mobi, epub - opis produktu: Czekolada jest dobra na wszystko! Co robić, gdy święta już za pasem? Kupić prezenty pod choinkę, spotkać się z przyjaciółkami, zjeść w ich towarzystwie ulubioną czekoladę. Życie czterech Miłośniczek Czekolady jest pełne zawirowań. Informacje o Święta Miłośniczek Czekolady - 7302213885 w archiwum Allegro.

Lucy jest tak Czekolada jest dobra na wszystko! Co robić, gdy święta już za pasem? 1 Kupić prezenty pod choinkę 2 Spotkać się z przyjaciółkami 3 Zjeść w ich towarzystwie ulubioną czekoladę Życie czterech Miłośniczek Czekolady jest pełne zawirowań. Święta Miłośniczek Czekolady Książka już od 12,90 zł - od 12,90 zł, porównanie cen w 3 sklepach. Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. `Święta Miłośniczek Czekolady - to kontynuacja losów bohaterek zabawnych i wzruszających powieści `Klub Miłośniczek Czekolady` i `Dieta Miłośniczek Czekolady`.

POWIĄZANE KSIĄŻKI