[OUTLET] Pokemon Go: Niezbędnik gracza. Nieoficjalny przewodnik

[OUTLET] Pokemon Go: Niezbędnik gracza. Nieoficjalny przewodnik - Marcin Dubiel | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Dubiel
WYMIAR
5,47 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Pokemon Go: Niezbędnik gracza. Nieoficjalny przewodnik.pdf
ISBN
1990301028064

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Pokemony opanowały świat!Nie przecieraj oczu ze zdziwienia. Są wszędzie, gdziekolwiek się obejrzysz, bo gra Pokemon GOporwała miliony ludzi na całym świecie!Marcin Dubiel, youtuber, też się wciągnął! Zwykle możecie zobaczyć, jak w filmikach odpowiada na wasze pytania, bawi się z uroczą młodszą siostrą czy robi kolejny challenge. Tym razem podniósł rękawicę ipodjął się zupełnie nowego wyzwania. Został trenerem Pokemon GO i stanął do rozgrywki!Chcecie wiedzieć, jak poluje na Charizarda, co robi, kiedy Abra znów próbuje mu uciec, oraz jak wygląda jego Pokedex? To wszystko i wiele więcej w nieoficjalnym przewodniku po grze.Marcin Dubiel prowadzi na Youtubie kanał, który śledzi ponad pół miliona widzów. Możecie go spotkać także na Instagramie i Snapchacie.

Tak jest do tej pory, chociaż powoli zaczynają funkcjonować głównie dzięki zdobytej wcześniej popularności. Dubiel Pokemon Go: Niezbędnik gracza Nieoficjalny. od.

Są wszędzie, gdziekolwiek się obejrzysz, bo gra Pokémon GO porwała miliony ludzi na całym świecie! Marcin Dubiel, youtuber, też się wciągnął! Pokemon Go! Niezbędnik gracza. Nieoficjalny przewodnik - Dubiel Marcin - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI