Oddziały specjalne w walce z porywaczami (książka audio)

Oddziały specjalne w walce z porywaczami (książka audio) - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,98 MB
NAZWA PLIKU
Oddziały specjalne w walce z porywaczami (książka audio).pdf
ISBN
2433714998967

OPIS

Terroryzm - słowo, które coraz częściej pojawia się na pierwszych stronach gazet. Terroryści walczą z demokratycznym porządkiem świata, a w imię swoich idei porywają niewinnych ludzi. Czy wobec narastającego zagrożenia terroryzmem jesteśmy bezbronni? Opisujemy spektakularne, zazwyczaj skuteczne, akcje oddziałów specjalnych, które uwalniają zakładników z porwanych samolotów, autobusów, a nawet pociągów. Zdobywają zajęte przez terrorystów ambasady, teatry, szkoły... Udane akcje oddziałów specjalnych w walce z porywaczami dowodzą, że nie jesteśmy do końca bezbronni. Czyta: Marcin Styczeń Realizacja i opracowanie muzyczne: Tomasz Budkiewicz Czas nagrania: 65:24 Nośnik: Audio CD

TERRORYZM — słowo, które coraz częściej pojawia się na pierwszych stronach gazet. Terroryści walczą z demokratycznym porządkiem świata, a w imię swoic, Oddziały specjalne w walce z porywaczami, Księgarnia PWN Łódź zaprasza Oddziały specjalne w walce z porywaczami - Mark Ox - literatura faktu, reportaże - książka audio - MP3.

... Strona główna Katalog Książka: Ox Mark Oddziały specjalne w walce z pory...

POWIĄZANE KSIĄŻKI