Mattis i jego przygody w pierwszej, drugiej i trzeciej klasie

Mattis i jego przygody w pierwszej, drugiej i trzeciej klasie - Samuel Lagercrantz | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Samuel Lagercrantz
WYMIAR
12,79 MB
NAZWA PLIKU
Mattis i jego przygody w pierwszej, drugiej i trzeciej klasie.pdf
ISBN
7596573371939

OPIS

Mattis, Poducha i Beni Bandzior chodzą do tej samej klasy co Dunia, znana z kilku innych książek Rose Lagercrantz.W tym tomie poznajemy bliżej Mattisa. W pierwszej klasie jego życie jest całkiem w porządku, z wyjątkiem tych momentów, kiedy przydarza się jakaś katastrofa, na przykład gdy Beni Bandzior zrzuca mu na głowę bryłę lodu. W drugiej klasie Mattisowi powodzi się jeszcze lepiej, bo zaprzyjaźnia się z Poduchą. A trzecia klasa jest naprawdę super! Wszyscy trzej lubią Dunię i koniecznie chcą wiedzieć, co napisała o nich w swoim sekretnym zeszycie.Książki o Mattisie i Duni to historie o uczuciach i przeżyciach bliskich dziecku opowiedziane z jego perspektywy. Przeznaczone są dla początkujących czytelników nie tylko ze względu na treść, ale i formę. Czytanie ułatwiają: prosty język, duża czcionka, przejrzysty układ strony i świetne rysunki Evy Eriksson.

Klienci, którzy kupili Mattis i jego przygody w pierwszej, drugiej i trzeciej klasie, wybrali również W drugiej klasie jest najtrudniej bo najwięcej materiału do przerobienia, w trzeciej są powtórki do egzaminu, w pierwszej najprościej. Ja byłam w klasie ogólnej miałam wszystkiego po trochu, nie wiem jak jest w innych. Zakończenie klasy trzeciej b w Szkole Podstawowej nr 5 w Swarzędzu - Продолжительность: 30:52 Sławomir Radzimski 7 102 просмотра.

Przykłady, które na pewno zapamiętasz. To one rządzą językiem polskim.

POWIĄZANE KSIĄŻKI