Mattis i jego przygody w pierwszej, drugiej i trzeciej klasie

Mattis i jego przygody w pierwszej, drugiej i trzeciej klasie - Samuel Lagercrantz | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Samuel Lagercrantz
WYMIAR
12,55 MB
NAZWA PLIKU
Mattis i jego przygody w pierwszej, drugiej i trzeciej klasie.pdf
ISBN
4049273696109

OPIS

Mattis, Poducha i Beni Bandzior chodzą do tej samej klasy co Dunia, znana z kilku innych książek Rose Lagercrantz.W tym tomie poznajemy bliżej Mattisa. W pierwszej klasie jego życie jest całkiem w porządku, z wyjątkiem tych momentów, kiedy przydarza się jakaś katastrofa, na przykład gdy Beni Bandzior zrzuca mu na głowę bryłę lodu. W drugiej klasie Mattisowi powodzi się jeszcze lepiej, bo zaprzyjaźnia się z Poduchą. A trzecia klasa jest naprawdę super! Wszyscy trzej lubią Dunię i koniecznie chcą wiedzieć, co napisała o nich w swoim sekretnym zeszycie.Książki o Mattisie i Duni to historie o uczuciach i przeżyciach bliskich dziecku opowiedziane z jego perspektywy. Przeznaczone są dla początkujących czytelników nie tylko ze względu na treść, ale i formę. Czytanie ułatwiają: prosty język, duża czcionka, przejrzysty układ strony i świetne rysunki Evy Eriksson.

Napisy: polskie dla niesłyszących. ...niesamowite i niewiarygodne udręki, które nawiedziły mnie w klasie.

Ponieważ ustanowienie takich przepisów jest niemożliwe - ważne jest, by to co robisz sprawiało Tobie i Twojej partnerce przyjemność. Drugi Powszechny Spis Ludności z dn. 9.

POWIĄZANE KSIĄŻKI