Kiedy ostatnio byłam szczęśliwa

Kiedy ostatnio byłam szczęśliwa - Rose Lagercrantz | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rose Lagercrantz
WYMIAR
7,74 MB
NAZWA PLIKU
Kiedy ostatnio byłam szczęśliwa.pdf
ISBN
4021484777456

OPIS

Jutro Dunia kończy pierwszą klasę. Dunia, która jest taka szczęśliwa, że mogłaby o tym napisać książkę! Właściwie to już prawie napisała. Siedzi w sali udekorowanej na zakończenie roku i zastanawia się jeszcze tylko nad ostatnim rozdziałem. Nagle ktoś puka do drzwi. Dunia zostaje wywołana na korytarz i dowiaduje się, że wydarzył się wypadek. Duni robi się zimno. Lodowato…O trudnych, nieprzewidzianych zdarzeniach, którymi czasem zaskakuje nas życie, ale też o tym, że nawet w chwilach nieszczęścia można i wolno odczuwać radość. Mocna, wzruszająca historia. Książka w sam raz dla początkujących czytelników – czytanie ułatwiają: prosty język, duża czcionka, przejrzysty układ strony i świetne rysunki Evy Eriksson.

KIEDY OSTATNIO BYŁAM SZCZĘŚLIWA TW. Katalog tematyczny -> Dla dzieci-> Opowiadania.

Siedzi w sali udekorowanej na zakończenie roku i zastanawia się jeszcze tylko nad ostatnim rozdziałem. Opis: Kiedy ostatnio byłam szczęśliwa (Uszkodzona okładka) - Lagercrantz Rose, Eriksson Eva. Outlet: uszkodzenie okładki bez wpływu na treść.

POWIĄZANE KSIĄŻKI