Kajtek i Miś

Kajtek i Miś - Jujja Wieslander | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jujja Wieslander
WYMIAR
7,95 MB
NAZWA PLIKU
Kajtek i Miś.pdf
ISBN
4222039934855

OPIS

Posłuchaj o tym, jak Kajtek prawie nauczył się pływać, jak próbował wbiec na drzewo i jak bawił się w pustynię w środku zimy. Częstą towarzyszką zabaw Kajtka jest Tosia. Każdego wieczora przed zaśnięciem Kajtek opowiada Misiowi o tym, co się wydarzyło tego dnia. I razem zasypiają.Dla małego człowieka każdy, nawet najzwyklejszy dzień, może być przygodą!Piętnaście opowiadań o Kajtku, Misiu i Tosi napisanych przez autorów książek o Mamie Mu – w sam raz do głośnego czytania najmłodszym – przed snem lub o każdej innej porze dnia.

+ 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Tytuł: Kajtek i miś Autorzy: Jujja Wieslander, Tomas Wieslander Posłuchaj o tym, co Kajtek wymyśla każdego dnia. O tym, jak prawie nauczył się pływać, jak próbował wbiec na drzewo i jak bawił się w pustynię w środku zimy.

ilustracje: Olof Landström. Posłuchaj o tym, jak Kajtek prawie nauczył się pływać, jak próbował wbiec na drzewo i jak bawił się w pustynię w środku zimy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI