Kajtek i Miś

Kajtek i Miś - Jujja Wieslander | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jujja Wieslander
WYMIAR
7,1 MB
NAZWA PLIKU
Kajtek i Miś.pdf
ISBN
6175029463120

OPIS

Posłuchaj o tym, jak Kajtek prawie nauczył się pływać, jak próbował wbiec na drzewo i jak bawił się w pustynię w środku zimy. Częstą towarzyszką zabaw Kajtka jest Tosia. Każdego wieczora przed zaśnięciem Kajtek opowiada Misiowi o tym, co się wydarzyło tego dnia. I razem zasypiają.Dla małego człowieka każdy, nawet najzwyklejszy dzień, może być przygodą!Piętnaście opowiadań o Kajtku, Misiu i Tosi napisanych przez autorów książek o Mamie Mu – w sam raz do głośnego czytania najmłodszym – przed snem lub o każdej innej porze dnia.

Dla małego człowieka każdy, nawet najzwyklejszy... Przygodę z Kajtkiem zaczęliśmy od części drugiej. Książka „Kajtek i Tosia" do której zajrzeć możecie tutaj -> KLIK tak bardzo spodobała się mojemu przedszkolakowi, że z ogromną przyjemnością sięgnęliśmy po pierwszy tytuł z serii, czyli „Kajtek i Miś", o którym chcemy dziś opowiedzieć.Warto mieć w swojej biblioteczce obie pozycje, bo to książki do których ... Kajtek i Miś.

Przesyłkę adresowaną ręką Pani Redaktor otwierałyśmy z córką - jak zawsze - z nieukrywaną radością, podszytą nutką ciekawości. Nasz entuzjazm trwał nadal, kiedy z koperty wydobywałyśmy zgrabną książeczkę w ... Kajtek i Miś / Kajtek i Tosia (tekst: Jujja Wieslander, Tomas Wieslander, ilustracje: Olof Landström / Jens Ahlbom, tłumaczenie: Agnieszka Stróżyk, Wydawnictwo Zakamarki) Kajtka lubię od dawna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI