Sinobrody (Ilustrowana lektura)

Sinobrody (Ilustrowana lektura) - Wilhelm Grimm | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wilhelm Grimm
WYMIAR
10,91 MB
NAZWA PLIKU
Sinobrody (Ilustrowana lektura).pdf
ISBN
6811172832458

OPIS

Sinobrody to opowieść o losach młodej szlachcianki, która zaślepiona majątkiem i bogactwem tajemniczego jegomościa o wątpliwej opinii decyduje się go poślubić. Młoda kobieta nie zdaje sobie sprawy, kim jest jej wybranek, ma nadzieję, że to bogaty szlachcic, a tymczasem mąż okazuje się okrutnym mordercą, zabijającym wszystkie porządne żony, których ciała trzyma w jednej z zamkowych komnat. Baśń pomimo swej brutalności i okrucieństwa przekazuje kilka ważnych nauk, m.in. o tym, że chciwość nie popłaca oraz że nie powinno się łamać zakazów. Tekst baśni wzbogacają barwne, kolorowe ilustracje.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Wielka Kolekcja Bajek * Charles Perrault * Sinobrody * czyta Wiktor Zborowski - YouTube. Sinobrody (ilustrowana lektura) Sinobrody (ilustrowana lektura) Cena: 4,90 z ... Lektury szkolne w 4 klasie szkoły podstawowej w roku szkolnym 2020/21 mają zachęcić dziecko do czytania książek. Dlatego oprócz pozycji klasycznych znalazły się na niej książki, po które większość dzieci sięgnie z przyjemnością.

Korzystaj na komputerze, smartfonie, tablecie i czytniku. Wolne Lektury to projekt prowadzony przez fundację Nowoczesna Polska. Reprodukcje cyfrowe wykonane przez Bibliotekę Narodową, Bibliotekę Śląską i Bibliotekę Elbląską z egzemplarzy pochodzących ze zbiorów BN, BŚ i BE.

POWIĄZANE KSIĄŻKI