Siłaczka (Lektura z opracowaniem)

Siłaczka (Lektura z opracowaniem) - Stefan Żeromski | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stefan Żeromski
WYMIAR
9,99 MB
NAZWA PLIKU
Siłaczka (Lektura z opracowaniem).pdf
ISBN
1523907122523

OPIS

Lektura wraz opracowaniem to znakomita pomoc i inspiracja dla uczniów oraz nauczycieli. Tekst opatrzono wskazówkami interpretacyjnymi i hasłami ułatwiającymi nawigację po książce – dzięki nim łatwo znaleźć potrzebny w trakcie omawiania lektury fragment, zgromadzić materiały do wypracowań i ustnych wypowiedzi, zapamiętać najważniejsze informacje i utrwalić znajomość lektury. Zamieszczone na końcu książki opracowanie podporządkowano podstawie programowej. Zawiera ono ciekawy biogram autora, streszczenie, mapę mentalną, najważniejsze zagadnienia omawiane na lekcjach, a także wiele inspirujących informacji, podpowiedzi i zadań, dzięki którym czytanie lektury staje się twórczą przygodą.

Premiera: 2020-02-06. Księgarnia internetowa merlin.pl Lektura z opracowaniem to znakomita pomoc i inspiracja dla uczniów oraz nauczycieli.

Seria zawiera największy na rynku wybór lektur, zgodny z najnowszymi podstawami programowymi z języka polskiego - zarówno na poziomie podstawowym, jak rozszerzonym. Siłaczka - streszczenie utworu Stefana Żeromskiego. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, genezę utworu, charakterystykę postaci, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.

POWIĄZANE KSIĄŻKI