Powrót taty / Pani Twardowska (Ilustrowana lektura)

Powrót taty / Pani Twardowska (Ilustrowana lektura) - Adam Mickiewicz | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adam Mickiewicz
WYMIAR
9,35 MB
NAZWA PLIKU
Powrót taty / Pani Twardowska (Ilustrowana lektura).pdf
ISBN
2929642869562

OPIS

Powrót taty to wzruszająca ballada o miłości dzieci do ojca i zmianach, jakie zaszły w sercach bezwzględnych rozbójników pod wpływem dziecięcego uczucia. Czy ojciec szczęśliwie wróci z podróży? Czy bandyci napadną na kupca? Jakie znaczenie w tej historii będzie miała niewinna modlitwa dzieci? Pani Twardowska to historia szlachcica, który podpisał cyrograf z diabłem, obiecując mu swoją duszę w zamian za korzystanie z jego usług. Czy pan Twardowski wypełni obietnicę daną Mefistofelesowi? Czy diabeł sprosta warunkom szlachcica? Jaką rolę odegra w tej historii żona pana Twardowskiego? Na te i wiele innych pytań odpowiedź można znaleźć na kartkach tej pięknej książki. Wystarczy ją otworzyć i przenieść się w niezwykły świat, czytając historię dzieci i kochającego ojca oraz szlachcica Twardowskiego, jednocześnie podziwiając kolorowe ilustracje.

Ibis Książki - Podręczniki i lektury - Lektury - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej cenie na Inbook.pl Powrót taty, Pani Twardowska (ilustrowana lektura) Powrót taty, Pani Twardowska (ilustrowana lektura) Cena: 4,90 z ... Ilustrowana Lektura. Piękna Bestia IBIS.

Są one nawoływane do pójścia na wzgórze i zmawiania modlitwy za tatę. Podkreślone są zagrożenia, które mogą spotkać ojca w drodze.

POWIĄZANE KSIĄŻKI