Powrót taty / Pani Twardowska (Ilustrowana lektura)

Powrót taty / Pani Twardowska (Ilustrowana lektura) - Adam Mickiewicz | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adam Mickiewicz
WYMIAR
3,86 MB
NAZWA PLIKU
Powrót taty / Pani Twardowska (Ilustrowana lektura).pdf
ISBN
6572722675040

OPIS

Powrót taty to wzruszająca ballada o miłości dzieci do ojca i zmianach, jakie zaszły w sercach bezwzględnych rozbójników pod wpływem dziecięcego uczucia. Czy ojciec szczęśliwie wróci z podróży? Czy bandyci napadną na kupca? Jakie znaczenie w tej historii będzie miała niewinna modlitwa dzieci? Pani Twardowska to historia szlachcica, który podpisał cyrograf z diabłem, obiecując mu swoją duszę w zamian za korzystanie z jego usług. Czy pan Twardowski wypełni obietnicę daną Mefistofelesowi? Czy diabeł sprosta warunkom szlachcica? Jaką rolę odegra w tej historii żona pana Twardowskiego? Na te i wiele innych pytań odpowiedź można znaleźć na kartkach tej pięknej książki. Wystarczy ją otworzyć i przenieść się w niezwykły świat, czytając historię dzieci i kochającego ojca oraz szlachcica Twardowskiego, jednocześnie podziwiając kolorowe ilustracje.

Tato nie wraca; ranki i wieczory. We łzach go czekam i trwodze; Rozlały rzeki, pełne zwierza bory.

Książka zawiera pełen tekst le Książka "Pani Twardowska Powrót taty" Mickiewicz Adam nie ma jeszcze dodanej recenzji. ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI