Peter i Lena. Dwa opowiadania

Peter i Lena. Dwa opowiadania - Astrid Lindgren | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Astrid Lindgren
WYMIAR
5,38 MB
NAZWA PLIKU
Peter i Lena. Dwa opowiadania.pdf
ISBN
2126992940428

OPIS

Peter bardzo się cieszy, że będzie miał rodzeństwo, jednak gdy w domu pojawia się mała Lena, Peter obawia się, że rodzice bardziej od niego kochają jego siostrę. Na szczęście mama szybko wyprowadza go z błędu i już niebawem Lena staje się jego ulubioną towarzyszką zabaw. Pewnego dnia Peter zabiera młodszą siostrę ze sobą do szkoły, żeby zobaczyła, jak tam jest.Książka z pięknymi ilustracjami Ilon Wikland i płóciennym grzbietem, idealna na prezent.Tom zawiera opowiadania: Ja też chcę mieć rodzeństwo i Ja też chcę chodzić do szkoły.

Na szczęście mama szybko wyprowadza go z błędu i już niebawem Lena staje się jego ulubioną towarzyszką zabaw. Peter bardzo się cieszy, że będzie miał rodzeństwo, jednak gdy w domu pojawia się mała Lena, Peter obawia się, że rodzice bardziej od niego kochają jego siostrę. Na szczęście mama szybko wyprowadza go z błędu i już ... „Peter i Lena.

Wydawnictwo: Zakamarki Data wydania: 2017-03-22 Kategoria: Dla dzieci ISBN: 978-83-7776-136-6 Liczba stron: 64 Tłumaczenie: Anna Węgleńska Ilustracje: Ilon Wikland . Strona główna / 3 - 6 lat / Peter i Lena. Dwa opowiadania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI