Peter i Lena. Dwa opowiadania

Peter i Lena. Dwa opowiadania - Astrid Lindgren | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Astrid Lindgren
WYMIAR
10,65 MB
NAZWA PLIKU
Peter i Lena. Dwa opowiadania.pdf
ISBN
2453852485930

OPIS

Peter bardzo się cieszy, że będzie miał rodzeństwo, jednak gdy w domu pojawia się mała Lena, Peter obawia się, że rodzice bardziej od niego kochają jego siostrę. Na szczęście mama szybko wyprowadza go z błędu i już niebawem Lena staje się jego ulubioną towarzyszką zabaw. Pewnego dnia Peter zabiera młodszą siostrę ze sobą do szkoły, żeby zobaczyła, jak tam jest.Książka z pięknymi ilustracjami Ilon Wikland i płóciennym grzbietem, idealna na prezent.Tom zawiera opowiadania: Ja też chcę mieć rodzeństwo i Ja też chcę chodzić do szkoły.

Peter bardzo się cieszy, że będzie miał rodzeństwo, jednak gdy w ... Peter bardzo się cieszy, że będzie miał rodzeństwo, jednak gdy w domu pojawia się mała Lena, Peter obawia się, że rodzice bardziej od niego kochają jego siostrę. Na szczęście mama szybko wyprowadza go z błędu i już niebawem Lena staje się jego ulubioną towarzyszką zabaw.

Na szczęście mama szybko wyprowadza go z błędu i już niebawem Lena staje się jego ulubioną tow Peter bardzo się cieszy, że będzie miał rodzeństwo, jednak gdy w domu pojawia się mała Lena, Peter obawia się, że rodzice bardziej od niego kochają jego siostrę. Na szczęście mama szybko wyprowadza go z błędu i już niebawem Lena staje się jego ulubioną to Peter i Lena.

POWIĄZANE KSIĄŻKI