Kopciuszek (Ilustrowana lektura)

Kopciuszek (Ilustrowana lektura) - Charles Perrault | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Charles Perrault
WYMIAR
7,95 MB
NAZWA PLIKU
Kopciuszek (Ilustrowana lektura).pdf
ISBN
1944499212904

OPIS

Kopciuszek to opowieść o losach pięknej i dobrej dziewczyny, która po śmierci stała się służącą w domu swojego ojca i jego nowej rodziny. Czy Kopciuszkowi uda się spełnić największe marzenie i wybrać się na bal, organizowany przez króla? W której z trzech sióstr zakocha się królewski syn? Czy pomimo intryg macochy i jej córek Kopciuszek znajdzie szczęście u boku ukochanego. Na te i inne wiele innych pytań odpowiedź można znaleźć na kartach tej pięknej książki. Wystarczy ją otworzyć i przenieść się w baśniowy świat, czytając historię Kopciuszka i podziwiając kolorowe ilustracje. Książka znajduje się w kanonie lektur dla klas IV-VI.

Okładka: twarda Język: PL Kopciuszek BR IBIS 2018 wydanie 1 . Charles Perrault ISBN:9788365875006 - Książki - Lektury Szkolne.

Sympatyczny słonik, który dzięki wielkim uszom nauczył się latać: Dziewczynka, która kryła się w lesie przed złą... Ilustrowana Lektura. Piękna Bestia IBIS.

POWIĄZANE KSIĄŻKI