Kopciuszek (Ilustrowana lektura)

Kopciuszek (Ilustrowana lektura) - Charles Perrault | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Charles Perrault
WYMIAR
12,66 MB
NAZWA PLIKU
Kopciuszek (Ilustrowana lektura).pdf
ISBN
1263350827041

OPIS

Kopciuszek to opowieść o losach pięknej i dobrej dziewczyny, która po śmierci stała się służącą w domu swojego ojca i jego nowej rodziny. Czy Kopciuszkowi uda się spełnić największe marzenie i wybrać się na bal, organizowany przez króla? W której z trzech sióstr zakocha się królewski syn? Czy pomimo intryg macochy i jej córek Kopciuszek znajdzie szczęście u boku ukochanego. Na te i inne wiele innych pytań odpowiedź można znaleźć na kartach tej pięknej książki. Wystarczy ją otworzyć i przenieść się w baśniowy świat, czytając historię Kopciuszka i podziwiając kolorowe ilustracje. Książka znajduje się w kanonie lektur dla klas IV-VI.

3 Kopciuszek (ilustrowana lektura) Kopciuszek (ilustrowana lektura) Cena: 4,90 z ... Kopciuszek (Ilustrowana lektura), Charles Perrault - Kopciuszek to opowieść o losach pięknej i dobrej dziewczyny, która po śmierci stała się służącą w domu swojego ojca i je Kopciuszek Charles Perrault, Francesca Rossi (ilust.) (i 1 innych). Okładka: twarda Język: PL Kopciuszek BR IBIS 2018 wydanie 1 .

Lektura z opracowaniem dla szkoły podstawowej autorstwa Nosowska Dorota , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 6,99 zł . Przeczytaj recenzję Kopciuszek i inne baśnie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI