Hamlet (lektura z opracowaniem)

Hamlet (lektura z opracowaniem) - William Shakespeare | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
William Shakespeare
WYMIAR
7,68 MB
NAZWA PLIKU
Hamlet (lektura z opracowaniem).pdf
ISBN
1502797024407

OPIS

Hamlet to ponadczasowa sztuka Williama Shakespeare'a, dramat opowiada o śmierci, zemście, zdradzie. To historia młodego królewicza, którego zawiedli najbliżsi. Hamlet stanął przed najważniejszą decyzją w życiu: czy powinien wejść na drogę moralnego zła, by pomścić śmierć ojca? Sztuka okazuje również, że na świecie istnieje jednocześnie dobro i zło i że są one obecne niemal w każdym czlowieku.

> KSIĄŻKI > książki dla dzieci i młodzieży > lektury > HAMLET LEKTURA Z OPRACOWANIEM Olszówka Piotr ... Książka w kategorii Lektury. Okładka miękka.

Czy Hamlet wyjdzie zwycięsko z walki o prawdę i sprawiedliwość? Co będzie musiał poświęcić w tej walce? Hamlet to jeden z najbardziej znanych dramatów oraz najczęściej wystawianych w teatrze utworów. Akcja rozgrywa się na zamku w Elsynor w Danii, gdzie w niewyjaśnionych okolicznościach ginie król, tytułowy bohater.

POWIĄZANE KSIĄŻKI