[OUTLET] Ucieczka z martwego życia

[OUTLET] Ucieczka z martwego życia - Benedict Wells | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Benedict Wells
WYMIAR
6,96 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Ucieczka z martwego życia.pdf
ISBN
6514078157757

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Brennerowi nie ma czego zazdrościć. Z jego kariery muzycznej nic nie wyszło, praca na pełny etat, jako nauczyciela budzi w nim wstręt, a jego życie miłosne jest jedną katastrofą. Nagle odkrywa w swojej klasie nieprawdopodobny talent muzyczny: Rauliego Kantasa z Litwy. Jako manager tajemniczego chłopca chce jeszcze raz spróbować kariery muzycznej, jednak nie przypuszcza nawet, co go w związku z tym czeka…Tragikomiczna powieść o zaprzepaszczonych szansach i starych marzeniach, o miłości, Bobie Dylanie i przedziwnej podróży do Stambułu. Magiczne lato, podczas którego wszystko wydaje się znowu możliwe.

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Pseudonim.

Marzył o byciu gwiazdą muzyki, ale jego życie potoczyło się zupełnie inaczej. W momencie, kiedy w pewnej klasie zauważa utalentowanego Litwina, jego marzenia o muzycznej karierze znowu stają się możliwe. Ucieczka z martwego życia | Benedict Wells.

POWIĄZANE KSIĄŻKI