[OUTLET] Spinner. Jak to działa

[OUTLET] Spinner. Jak to działa - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,21 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Spinner. Jak to działa.pdf
ISBN
2301753099300

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Jak zrobić własnego spinnera? Ile czasu powinien się kręcić? Kiedy został wynaleziony? W tej książce znajdziesz wszystko, co trzeba wiedzieć o spinnerach i wiele więcej! Zdjęcia, które krok po kroku nauczą cię robić mistrzowskie triki, rady, jak posługiwać się spinnerem, by osiągnąć najlepsze efekty, ciekawostki i oszałamiające rekordy, a do tego dziennik pokładowy, w którym możesz rzucać wyzwania swoim przyjaciołom. Dołączone do książki specjalne naklejki pozwolą ci zrobić własnego niepowtarzalnego spinnera. Zakręcona zabawa na wyciągnięcie ręki.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Zakupiłem spinnera i teraz się nim chce pochwalić i pokazać jak to działa :) Zdjęcia, które krok po kroku nauczą cię robić mistrzowskie triki, rady, jak posługiwa Spinner. Jak to działa - praca zbiorowa - Książka w SwiatKsiazki.pl Spinner.

Hand Fidget Spinner to gadżet o bardzo prostej konstrukcji składający się z czterech łożysk połączonych metalem, bądź plastikiem ... Spinner. Jak to działa? 0 produktów za .

POWIĄZANE KSIĄŻKI