Najnowszy słownik ortograficzny

Najnowszy słownik ortograficzny - Błażej Kusztelski | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Błażej Kusztelski
WYMIAR
4,19 MB
NAZWA PLIKU
Najnowszy słownik ortograficzny.pdf
ISBN
5651735115722

OPIS

NAJNOWSZY SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY- 500 ilustracji, które uczą i bawią- 4200 haseł z trudnościami w pisowni- pomocny w domu i w szkole- łatwo z niego korzystać- zawiera ZASADY PISOWNI i w prosty sposób je wyjaśnia- nowość: MODNE SŁOWANa wielu stronach: regułki przypominające, zasady pisowni, znak zakazu, który ostrzega przed „bykiem” ortograficznym.Słownik wyróżniony w ogólnopolskim przeglądzie wydawniczym.Obecnie poszerzony i zmodyfikowany. Polecany przez nauczycieli.

Najnowszy słownik ortograficzny to zbiór najbardziej aktualnych reguł i haseł. NAJNOWSZY SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY- 500 ilustracji, które uczą i bawią- 4200 haseł z trudnościami w pisowni- pomocny w domu i w szkole- łatwo z niego korzystać- zawiera ZASADY PISOWNI i w prosty sposób je wyjaśnia - nowość: MODNE SŁOWANa wielu stronach: regułki przypominające, zasady pisowni, znak zakazu, który ostrzega przed „bykiem" ortograficznym.Słownik wyróżniony w ... Kup teraz na Allegro.pl za 22,39 zł - Najnowszy słownik ortograficzny z miasta Bielsko-Biała. Stan: nowy.

Wydanie w oprawie twardej Książka Najnowszy słownik ortograficzny pochodzi z wydawnictwa G & P. Autorami książki są Błażej Kusztelski, Grażyna Kusztelska.

POWIĄZANE KSIĄŻKI