Mała czarna. 10 kroków do smukłości, czyli sztuka unikania dietetycznych pułapek

Mała czarna. 10 kroków do smukłości, czyli sztuka unikania dietetycznych pułapek - Lauren Slayton | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lauren Slayton
WYMIAR
9,48 MB
NAZWA PLIKU
Mała czarna. 10 kroków do smukłości, czyli sztuka unikania dietetycznych pułapek.pdf
ISBN
2721568461207

OPIS

Od dziś mała czarna jest już w Twoim zasięgu!Skończ wreszcie czytać poradniki o dietach. Ta oto niewielka książeczka dostarczy Ci wszystkiego, co trzeba, aby szybko, bezpiecznie i skutecznie zgubić zbędne kilogramy, i to już na stałe. Od zawsze marzysz o nienagannej, smukłej sylwetce - takiej, która bez trudu wejdzie w małą czarną? Oto rozwiązanie!Wystarczy, że sięgniesz po ten fenomenalny poradnik.- Przeczytasz o 10 złotych zasadach, którymi zawsze kierują się wszystkie smukłe, atrakcyjne i eleganckie kobiety.- Znajdziesz mnóstwo skutecznych wskazówek dotyczących nie tylko tego, jak schudnąć, ale również jak utrzymać osiągniętą wagę.- Dowiesz się, co zrobić, gdy znajdziesz się w tak zwanej sytuacji-pułapce: przy świątecznym obiedzie, na randce, na wyjeździe wakacyjnym lub biznesowym.- Poznasz unikalne sekrety skutecznego odchudzania, o których nie przeczytasz w żadnej innej książce.- Staniesz się smukłą, atrakcyjną i elegancką kobietą, która w swoim otoczeniu będzie niezmiennie wzbudzać zachwyt i podziw.Sięgnij po "biblię" smukłych kobiet. Teraz i Ty masz szansę dokonać w swoim życiu totalnej metamorfozy.

Autor: Lauren Slayton, wydawnictwo: Illuminatio. Mała czarna 10 kroków do smukłości, czyli sztuka unikania dietetycznych pułapek | Slayton Lauren | Wydawnictwo Kobiece. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Mała czarna.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Mała czarna. 10 kroków do smukłości, czyli sztuka unikania dietetycznych pułapek - Opinie Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Mała czarna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI