Listopad

Listopad - Sebastia Cabot | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sebastia Cabot
WYMIAR
8,87 MB
NAZWA PLIKU
Listopad.pdf
ISBN
8745495013014

OPIS

Gus jest początkującym pisarzem, który pracuje w sklepie ze starymi płytami. Ma problemy ze stworzeniem poważnego związku. Poznaje Clarę, która próbuje odzyskać kontrolę nad własnym życiem. Chce wyprowadzić się z kanapy w mieszkaniu najlepszej przyjaciółki, uzależnionej od portali społecznościowych Lucíi, która stale zmienia partnerów. Listopad to opowieść o rozstaniach, samotności i braku komunikacji we współczesnym społeczeństwie, przyprawiona szczyptą retro odniesień do klasycznego kina noir i muzyki jazzowej.

W prognozie Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej na najbliższe miesiące czytamy o temperaturach przewyższających średnią normę z ... listopad 2020. 362,34 (do odliczenia 312,02) 152,26.

Polish ., Online-Redaktion Listopad 2009 Listopad w ogrodzie ozdobnym. Listopad jest odpowiednim okresem aby pobrać sadzonki zdrewniałe krzewów liściastych, takich jak jaśmin czy liguster.

POWIĄZANE KSIĄŻKI