Duchowa moc empatii. Jak rozwinąć dar intuicji i współczucia

Duchowa moc empatii. Jak rozwinąć dar intuicji i współczucia - Cyndi Dale | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Cyndi Dale
WYMIAR
9,32 MB
NAZWA PLIKU
Duchowa moc empatii. Jak rozwinąć dar intuicji i współczucia.pdf
ISBN
5175026872530

OPIS

Empatia to most, który ponownie nas przybliża - do samych sie­bie oraz innych. Jest jak ścieżka, na której nieustannie prze­kształcamy doświadczenia fizyczne w lekcje duchowe. Prowadzi ona wprost do drzwi aktywnego współczucia, tego wewnętrznego głosu każącego ulżyć w cierpieniu drugiemu człowiekowi poprzez podjęcie empatycznego dzia­łania i wzniesienie się na wyżyny miłości.Niniejsza książka ma postać praktycznego prze­wodnika, który pomoże ci poszerzyć świadomość empatii i sposobu jej dzia­łania. Czytając relacje z życia autorki - wieloletniego doradcy intuicyjnego, i jej pacjentów, możesz spodziewać się chwil olśnienia, kiedy ujrzysz własne odbicie w do­świadczeniach, którymi się z tobą podzieli.Dzięki prezentowanym w tej książce praktycznym krokom i wskazówkom:- Poznasz 6 stylów empatii, nauczysz się rozpoznawać je u siebie i innych ludzi, a także zdobędziesz cenne narzędzia, dzięki którym będziesz mógł w pełni wykorzystać swe zdolności empatycz­ne, niezależnie od właściwego tobie stylu.- Zyskasz dostęp do trzech najważniejszych narzędzi, za pomocą których uzdrowisz siebie i polepszysz swoje relacje w sferze związków, pracy czy rodzicielstwa.- Nauczysz się przywoływać swoje moce empatyczne zawsze wtedy, gdy będziesz ich potrzebował - dzięki czemu nawiążesz poprawne więzi z innymi ludźmi, zwierzętami oraz przyrodą w ogóle.Ta książka obudzi w tobie wrodzoną zdolność empatii, odmieni twoje życie i sposób postrzegania świata.

Sprawdź! Duchowa moc empatii. Jak rozwinąć dar intuicji i współczucia.

w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Jak rozwinąć dar intuicji i współczucia; Duchowa moc empatii. Jak rozwinąć dar intuicji i współczucia .

POWIĄZANE KSIĄŻKI