Berlin - znam to miasto

Berlin - znam to miasto - Judith Drews | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Judith Drews
WYMIAR
8,5 MB
NAZWA PLIKU
Berlin - znam to miasto.pdf
ISBN
8739668314130

OPIS

W Berlinie panuje kompletny chaos. Gerd, strażnik w zoo, zapomniał zamknąć bramę wejściową, więc zwierzęta rozbiegły się po całym mieście i dokazują: tuż obok za płotem, wokół wieży telewizyjnej, w muzeum, w parku przy murze berlińskim i na ulicy Unter den Linden. Jednak prawdziwych berlińczyków nic nie wyprowadzi z równowagi – ani lew, ani słoń, ani niedźwiedź polarny!Książka z mnóstwem berlińskich szczegółów do oglądania, wyszukiwania, śledzenia. Dobra zabawa nie tylko dla tych, którzy znają to miasto!

w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Berlin - Znam To Miasto: Naprawdę mały podróżniku, naprawdę mała podróżniczko! Czy macie ochotę na zwariowaną wyprawę pełną dzikich zwierząt,... Berlin - znam to miasto Judith Drews. Wydawnictwo: Zakamarki Data wydania: 2019-04-24 Kategoria: Dla dzieci Kategoria wiekowa: 3-5 lat ISBN: 978-83-7776-118-2 Liczba stron: 14 Tłumaczenie: Tatiana Zgaińska-Filipowska, Katarzyna Skalska Ilustracje: Judith Drews .

Gerd, strażnik w zoo, zapomniał zamknąć bramę wejściową, więc zwierzęta rozbiegły się po całym mieście i dokazują: tuż obok za płotem, wokół wieży telewizyjnej, w muzeum, w parku przy murze berlińskim i na ulicy Unter den Linden. Jednak ... Opis: Berlin - znam to miasto (Uszkodzona okładka) - Drews Judith.

POWIĄZANE KSIĄŻKI