Zaczarowana klasyka Szewczyk Dratewka

Zaczarowana klasyka Szewczyk Dratewka - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,54 MB
NAZWA PLIKU
Zaczarowana klasyka Szewczyk Dratewka.pdf
ISBN
3973234825594

OPIS

Szewczyk Dratewka... to książka, która zabierze Cię w niezwykły baśniowy świat... Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego woda morska jest słona? Wystarczy, że przeczytasz piękną baśń o magicznym młynku, a wszystko stanie się jasne. Znajdziesz tu również historię ubogiego, ale niezwykle uczynnego szewczyka, który za swą bezinteresowną dobroć został wynagrodzony, dowiesz się także, co spowodował niewinny, diabelski psikus i jakie to miało konsekwencje. Z biednym parobkiem zajrzysz do diabelskiej pieczary i zagrasz z czartem w karty, a w towarzystwie dzielnego młodzieńca wybierzesz się w niezwykle niebezpieczną podróż po żywą wodę... Przepiękne ilustracje i ciekawe teksty spowodują, że nie będziesz mógł oderwać się od lektury tej książki. Pełne teksty baśni, piękne, kolorowe ilustracje.

Zapraszamy do naszego anty Kup teraz na Allegro.pl za 13,49 zł - ZACZAROWANA KLASYKA. SZEWCZYK DRATEWKA z miasta Węgorzewo.

Szewczyk Dratewka Dostępność: duża ilo ść. Wysyłka w: od 2 do 14 dni ... Szewczyk Dratewka...

POWIĄZANE KSIĄŻKI