Zaczarowana klasyka Szewczyk Dratewka

Zaczarowana klasyka Szewczyk Dratewka - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,41 MB
NAZWA PLIKU
Zaczarowana klasyka Szewczyk Dratewka.pdf
ISBN
9710054204548

OPIS

Szewczyk Dratewka... to książka, która zabierze Cię w niezwykły baśniowy świat... Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego woda morska jest słona? Wystarczy, że przeczytasz piękną baśń o magicznym młynku, a wszystko stanie się jasne. Znajdziesz tu również historię ubogiego, ale niezwykle uczynnego szewczyka, który za swą bezinteresowną dobroć został wynagrodzony, dowiesz się także, co spowodował niewinny, diabelski psikus i jakie to miało konsekwencje. Z biednym parobkiem zajrzysz do diabelskiej pieczary i zagrasz z czartem w karty, a w towarzystwie dzielnego młodzieńca wybierzesz się w niezwykle niebezpieczną podróż po żywą wodę... Przepiękne ilustracje i ciekawe teksty spowodują, że nie będziesz mógł oderwać się od lektury tej książki. Pełne teksty baśni, piękne, kolorowe ilustracje.

Szewczyk Dratewka w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Szewczyk Dratewka... to książka, która zabierze Cię w niezwykły baśniowy świat...

Books Książki - Dla dzieci i młodzieży - Opowieści, opowiadania - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej ... Szewczyk dratewka zaczarowana klasyka Opracowanie Zbiorowe Wydawnictwo IBIS. 9, 59 z ... Zaczarowana klasyka Szewczyk Dratewka ; OFERTA HANDLOWA PRZEZNACZONA WYŁĄCZNIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW.

POWIĄZANE KSIĄŻKI