Trening siłowy (wydanie czwarte)

Trening siłowy (wydanie czwarte) Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
5,20 MB
NAZWA PLIKU
Trening siłowy (wydanie czwarte).pdf
ISBN
9405756220417

OPIS

Trening siłowy, zwany także treningiem o wysokiej intensywności (w skrócie HIT), jest receptą na sukces wielu kulturystów. Ale wcale nie trzeba być kulturystą, żeby czerpać korzyści z tej metody ćwiczeń.Książka ta jest pierwszym podręcznikiem treningowym, dzięki któremu każdy będzie mógł zadbać o piękną sylwetkę i zredukować tkankę tłuszczową. Do poprawienia wyglądu i kondycji wystarczą dwa krótkie treningi w tygodniu, składające się z zestawu ćwiczeń powtarzanych w odpowiedniej sekwencji.Jurgen Giessing, specjalista od medycyny sportowej, proponuje programy treningowe dla mężczyzn i kobiet. Są one pomyślane tak, by treningi można było przeprowadzać w domu i na siłowni lub w klubie fitness. Wszystkie ćwiczenia zostały szczegółowo opisane i sfotografowane. Autor wskazuje także, które mięśnie są silniej zaangażowane podczas wykonywania konkretnych ćwiczeń. Podpowiada także, co można zrobić, by trening był jeszcze skuteczniejszy.Trening siłowy to szybka droga do idealnej sylwetki!

Trening siłowy bez sprzętu 2. Przestrzeń strategiczna ... Nowoczesny trening siłowy na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

Ocena 4,5 / 5 63 opinie. Trening siłowy, wydanie czwarte.

POWIĄZANE KSIĄŻKI