Przewodnik rowerowy Warszawa i okolice (wydanie drugie)

Przewodnik rowerowy Warszawa i okolice (wydanie drugie) - Piotr Śliwka | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Śliwka
WYMIAR
9,3 MB
NAZWA PLIKU
Przewodnik rowerowy Warszawa i okolice (wydanie drugie).pdf
ISBN
6991613920568

OPIS

Przewodnik zawiera autorskie propozycje 4 wycieczek rowerowych po Warszawie oraz 16 dłuższych wypraw za miasto. Trasa każdej wycieczki została szczegółowo opisana oraz zaznaczona na oddzielnej mapie. Przy każdej trasie podano oznaczenie stopnia trudności, jej długość oraz średni czas potrzebny na jej pokonanie. Opisy tras wzbogacono informacjami o najważniejszych atrakcjach turystycznych mijanych po drodze. Trasy to najczęściej pętle; wszystkie zaczynają się i kończą w punktach łatwo dostępnych środkami komunikacji publicznej.Z tym przewodnikiem można poznać na rowerze największe atrakcje turystyczne stolicy, pełną lokalnego kolorytu Pragę, odbyć rekreacyjną przejażdżkę brzegiem Wisły albo historyczną wycieczkę śladami powstania warszawskiego. Każda z wycieczek w okolicach Warszawy to znakomita propozycja na weekendowy wypad za miasto, uwzględniający takie atrakcje jak przeprawy promem przez Wisłę, wizyta w Żelazowej Woli, zwiedzanie twierdzy Modlin czy po prostu kontakt z przyrodą w Kampinoskim Parku Narodowym, Lasach Chojnowskich czy Otwockich.

Zobacz inne Literatura podróżnicza i przewodniki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Książka Przewodnik rowerowy Warszawa i okolice (wydanie drugie) autorstwa Piotr Śliwka Darmowa wysyłka Super cena 13.99 Sprawdź w księgarni Literia.pl! Przewodnik rowerowy - Okolice Warszawy (Michał Franaszek). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > ...

Podręczniki szkolne, językowe, beletrystyka, książki dla dzieci, lektury, pomoce edukacyjne. Sprawdź naszą ofertę Przewodnik rowerowy Warszawa i okolice powstał z myślą o tych wszystkich, którzy chcą - wykorzystując choćby tylko pojedyncze wolne dni, a nawet popołudnia - przełamywać codzien-ność życia w wielkim mieście i poznawać z rowerowego siodełka jego bliższe (a czasem także szerzej pojęte) okolice. Poznań i okolice.

POWIĄZANE KSIĄŻKI