[OUTLET] Szpilki, Paryż i miłość

[OUTLET] Szpilki, Paryż i miłość - Paulina Wnuk-Crepy | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paulina Wnuk-Crepy
WYMIAR
4,39 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Szpilki, Paryż i miłość.pdf
ISBN
5902303520029

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Świat mody, romantyczny Paryż i miłość, która pojawia się znienacka Rekruterka z prestiżowej agencji modelek zaczepia na ulicy nieśmiałą dziewczynę. Od razu pojawia się propozycja pierwszego kontraktu, i to w Paryżu! Brzmi jak bajka, prawda? Życie dziewiętnastoletniej Julii zmienia się w ciągu jednego dnia. Okazuje się, że wymarzony zawód modelki wcale nie jest taka prosta, a na sukces trzeba ciężko pracować. Wyczerpujące pokazy, ostra rywalizacja, niemoralne propozycje – to w tym świecie codzienność. Na dodatek o piękną Polkę rywalizują dwaj bardzo interesujący mężczyźni… Czy Julia odnajdzie się w bezwzględnym świecie modelingu? Czy uda jej się odnieść sukces, o jakim marzą miliony dziewczyn? Co jeszcze spotka ją w… mieście miłości?

Kupuj leganie, nie chomikuj. Szpilki, Paryż i miłość - Crepy-Wnuk Paulina , tylko w empik.com: 31,50 zł . Przeczytaj recenzję Szpilki, Paryż i miłość.

Stan: używany. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Szpilki, Paryż i miłość - opis produktu: Świat mody, romantyczny Paryż i miłość, która pojawia się znienacka Rekruterka z prestiżowej agencji modelek zaczepia na ulicy nieśmiałą dziewczynę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI