Orzełek w koronie

Orzełek w koronie - Andrzej Żak | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Żak
WYMIAR
7,79 MB
NAZWA PLIKU
Orzełek w koronie.pdf
ISBN
5067810968135

OPIS

Grupa przyjaciół uczestniczy w walce o odzyskanie przez Polskę niepodległości. Na ulicach Warszawy rozbrajają resztki niemieckiej armii, opatrują rannych i witają wracającego z Magdeburga komendanta Legionów, Józefa Piłsudskiego. Orzełek w koronie to nie tylko powieść o poświęceniu i odwadze nastolatków, ale także o pierwszej, niespodziewanej miłości.Bohaterowie się nie starzeją. Choć minęło 100 lat Tomek i Dorota pozostają nieśmiertelni. Ich życie napisała Historia. Razem z Rudym, Marcinem i innymi uczestniczą w walce o odzyskanie przez Polskę niepodległości. Na ulicach Warszawy rozbrajają resztki niemieckiej armii, opatrują rannych i witają wracającego z Magdeburga Komendanta Legionów – Józefa Piłsudskiego.Orzełek w koronie to nie tylko powieść o poświęceniu i odwadze nastolatków – także o pierwszej niespodziewanej miłości.Warta, abyś ją poznał, Czytelniku. Przecież po to ją napisałem.

ustawą z dnia 9 lutego ... Ta fasola jest dość niezwykła, na białym korpusie ma wyraźnego czerwonego orzełka w koronie. Nazwano ją fasolą niepodległości.

wygląda na wzór 1927. Przeglądałem google nie znalazłem takiego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI