Niesamowite przygody wynalazców

Niesamowite przygody wynalazców - Sophie Blitman | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sophie Blitman
WYMIAR
8,11 MB
NAZWA PLIKU
Niesamowite przygody wynalazców.pdf
ISBN
9044358995509

OPIS

Wynalazcy są postaciami fascynującymi. W jaki sposób można wpaść na pomysł stworzenia koła, teleskopu czy komputera? Jak dochodzi się do skonstruowania przedmiotu czy opracowania technologii, która zmienia nasze przyzwyczajenia i przeobraża społeczeństwo? Ileż trzeba cierpliwości, pracy, geniuszu, a także... szczęścia!Oto portrety niesamowitych wynalazców, którzy zmienili świat: od Archimedesa i jego machin wojennych do Tima Bernersa-Lee i sieci WEB, poprzez Tomasza Edisona, twórcę niezliczonych patentów, i małżeństwo Benzów wraz ich automobilem. Ich życie to niestudzone eksperymentowanie, zaciekła rywalizacja, śmiałe pokazy, podczas których nieraz ryzykowali, słowem niesamowita przygoda!Ta wspaniale ilustrowana książka pozwala przenieść się w czasie i uchylić drzwi ich pracowni. Podglądajcie! Wolno!

OSZCZĘDZASZ 7,59 ZŁ ... słowem niesamowita przygoda! Ta wspaniale ilustrowana książka pozwala przenieść się w czasie i uchylić drzwi ich pracowni.

Szybka i bezpieczna dostawa. Promocje nawet do -35%.

POWIĄZANE KSIĄŻKI